fb
Nowy Karta pamięci SANDISC micro SDHC 32GB UHS-1 Class 10 Zobacz większe

Karta pamięci SANDISC micro SDHC 32GB UHS-1 Class 10

49,99 zł brutto

+

925 Przedmioty

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis

AUSDH32GUICL10-R

Nowy produkt

SanDisc

Zapis do 10MB/s i odczyt do 30MB/s Faktura VAT + Gwarancja 5 lat !!!

Więcej szczegółów

4.5 5 2 opinie
Opis
Gwarancja5 lat - 100 tys cylki
KompatybilnośćWindows 98SE - wymaga ster. Windows 2000 Windiws XP Windows 7 i 8 MacOS 9.0 i nowszy Linux 2.4
InterfejsUSB 2.0 ; zgodny z USB 1.1
Odporność na wstrząsy1 000 G
Prędkość zapisu danychdo 40 MB/s
Prędkość odczytu danychdo 60 MB/s
Więcej informacji

Nowa, markowa karta flash firmy ADATA class 10 UHS-I współpracuje z aparatami cyfrowymi, telefonami komórkowymi, nawigacjami, mp3 player'ami oraz innymi urządzeniami z obsługą microSDHC lub SDHC (dzięki dołączonemu adapterowi). Karty flash ADATA obsługują korekcję błędów (ECC), zapobiegając w ten sposób uszkodzeniu lub utraty danych podczas transferu danych. Jeżeli zależy Ci na szybkości transferu oraz bezpieczeństwie danych przez długie lata - nie trać czasu na szukanie innych! Dzięki 10 klasie transferu możliwe jest nagrywanie filmów w rozdzielczości Full HD o wysokiej jakości obrazu! 

Karta ADATA class 10 UHS-I to produkt nowej generacji z zastosowaniem szybkiego interfejsu UHS-I. Dzięki temu widać znaczne różnice w transferze danych w odniesieniu do kart nie wykorzystujących układów sterujących przepływem danych. Już sam średni transfer odczytu mówi osprawności karty na poziomie 30 MB/s. W trybie zapisu nie było wcale gorzej – średni transfer osiągnął poziom 10 MB/s. Stabilność oraz niski czas dostępu w trybie zapisu sprawia, że karta zadowoli zarówno entuzjastę szybkich zdjęć seryjnych jak też amatora filmującego w wysokiej rozdzielczości szybko poruszające się obiekty. Stabilność wykresów i ich liniowość w każdym pomiarze są najlepsza rekomendacją do zastosowania zarówno w sprzęcie foto wideo jak też notebookach.

Dzięki interfejsie UHS-I możliwe jest płynne nagrywanie filmów w rozdzielczości HD.

Podane parametry prędkości odczytu/zapisu mogą się nieznacznie różnić w zależności od użytej elektroniki, wielkości plików oraz konfiguracji urządzenia obsługującego kartę. Są energooszczędne, co pomaga oszczędzać baterię. Dzięki temu mogą one być wykorzystywane w wielu innych, standaryzowanych czytnikach kart pamięci obecnych na rynku.

Karta polecana jest również posiadaczom smartphone'ów, wymagających wysokich transferów odczytu/zapisu. Ponadto karty te są odporne na wodę, niską i wysoką temperaturę(Temp. eksploatacji: od -25ºC do 85ºC, Temp. przechowywania: od -40ºC do 85ºC) , pole elektromagnetyczne, promieniowanie rentgenowskie i wstrząsy. Podane parametry prędkości odczytu/zapisu mogą się nieznacznie różnić w zależności od użytej elektroniki, wielkości plików oraz konfiguracji urządzenia obsługującego kartę. Karty flash ADATA podlegają restrykcyjnym testom, zapewniając w ten sposób najwyższą jakość produktu, a ponadto objęte są 5-letnią gwarancją naszego sklepu oraz dożywotnią gwarancją producenta.Pamięci starannie pakujemy i wysyłamy w wysokiej jakości kopertach bąbelkowych, zabezpieczających przed uderzeniami i wstrząsami. Jest to wersja BOX czyli karta w blistrze. Pamięć jest nowa, nieużywana.UWAGA! W ZALEŻNOŚCI OD PARTII JAKĄ OTRZYMUJEMY OD PRODUCENTA - KARTY NASTĘPUJĄCYCH MAREK SĄ DOSTĘPNE:

1. GOODRAM
2. KINGSTION
3. TOSCHIBA
4. SAMSUNG
5. ADATA

GWARANTUJEMY, ŻE WSZYSTKIE KARTY SPEŁNIAJĄ WYMOGI KLASY 10 I SĄ ODPOWIEDNIE DO KAMER SAMOCHODOWYCH LUB INNYCH URZĄDZEŃ WYMAGAJĄCYCH CLASS 10.