fb

Kolejną nowością w naszym sklepie online są kamerki do samochodu z pomiarem prędkości, które oczywiście również znajdziesz w naszej ofercie Smartcams. Sprawdzają się one zwłaszcza u osób, które bardzo dużo czas spędzają w samochodzie, co często wiąże się także z ich pracą. Właśnie dlatego polecamy rejestratory kierowcom taksówek, dostawcom albo przedstawicielom, którzy podróżują po całej Polsce albo może i na trasach międzynarodowych. Generalnie można by wymieniać mnóstwo podobnych zawodów, ale najważniejszy jest tutaj fakt posiadania samochodu oraz spędzaniem w nim znacznej części dnia. W takim przypadkach pomiar prędkości oraz kamerka w jednym mogą okazać się bardzo korzystne.

Pierwszym najistotniejszym powodem jest możliwość kontrolowania przebiegu całej trasy od samego początku do końca. Wówczas w momencie włączenia silnika kamera zaczyna już nagrywać otoczenie z przodu oraz z tyłu samochodu, a kończy po dotarciu do celu. Podczas jazdy mierzona jest ilość przebytych kilometrów oraz średnia prędkość poruszania się pojazdem. Może okazać się to bardzo przydatne dla osób, które świadczą między innymi usługi transportowe czy przewozowe, by móc ostatecznie podać koszt wykonanego świadczenia. To jedynie przykład, ale samo monitorowanie jakości jazdy pozwala także na oszacowanie kosztów innych podróży w podobnym tempie lub odległości, gdzie warto mieć świadomość sposobu i prędkości swojej jazdy. Poza tym kamera nieustannie rejestruje otoczenie z zewnątrz, dzięki czemu w razie kolizji lub wypadku możesz posłużyć się także twardym dowodem na orzeczenie o winie jednej ze stron.

Również wszelkiego rodzaju incydenty związane z uszkodzeniem pojazdu albo jego kradzieżą mogą zostać utrwalone na karcie pamięci kamery, co z kolei umożliwia i zdecydowanie ułatwia znalezienie sprawcy. Wiele codziennych sytuacji na drogach powinno być nagrywanych dla Twojego dobra i bezpieczeństwa, by później zaoszczędzić czas i energię na szukanie winnego. Nasze kamerki do samochodu z pomiarem prędkości posiadają także wiele innych zalet, które odpowiadają między innymi za jakość nagrania, jego stabilizację i ewentualne dodatki w postaci nawigacji albo czujników ruchu. Wszystko to na pewno warto mieć w swoim aucie, by jeździć pewniej, bezpieczniej i rozmyślnie.

Kamery samochodowe z pomiarem prędkości

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów