fb

Technologie rozwijają się w każdej dziedzinie, a absolutnie nie ominęło to naszego sklepu Smartcams.pl, gdzie staramy się być cały czas na bieżąco z nowinkami związanymi z kamerkami samochodowymi. Już zapewne zauważyłeś, że w naszej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne rejestratory trasy montowane osobne, jak i pozostałe modele zawarte w ramce tablicy rejestracyjnej albo lusterku wstecznym. Wydawałoby się, że już nic nie może nas zaskoczyć, a jednak tak się stało – przedstawiamy hit wśród akcesoriów samochodowych, czyli kamerkę z WiFi.

Być może jeszcze nie spotkałeś się z podobnym gadżetem, a teraz jest on w pełni dostępny w naszym sklepie w kilku różnych modelach. Jednocześnie chcielibyśmy zaznaczyć, że tego typu sprzęt należy do bardziej kosztownych, co możesz śmiało porównać z innymi producentami kamerek do samochodu z WiFi. Jednak Smartcams nadal pozostaje niezastąpiony i konkurencyjny pod względem cenowym, dlatego serdecznie zapraszamy do dokonywania zakupów. Opcja połączenia kamerki samochodowej z własnym smartfonem jest niesamowicie przydatna i pożyteczna, co może potwierdzić już większość posiadaczy tego modelu. Sprawdza się to w wielu sytuacjach, gdzie chcemy samodzielnie sterować naszą kamerkę i ewentualnie monitorować nagrania z całego dnia czy też z poprzednich tras. Wszystko możesz bez problemu sprawdzić na swoim telefonie komórkowym, który jest połączony bezpośrednio z kamerką. Oznacza to również, że możesz kontrolować jej włączanie i wyłączanie, stopowanie, robienie zdjęć i wiele innych czynności, nad którymi możesz panować za pomocą swojej komórki.

To wręcz fantastyczne rozwiązanie również w przypadku, gdy nie mamy czasu siedzieć w samochodzie i przeglądać nagrań, dlatego zawsze możemy je odtworzyć w wolnej chwili na smartfonie. Co więcej, możesz jednocześnie sprawdzać pomiar prędkości, czas oraz długość przemierzonych kilometrów, dzięki czemu każda podróż może zostać dokładnie przeanalizowana pod kątem technicznym. Wystarczy jedynie zainstalować w swoim telefonie aplikację powiązaną z oprogramowaniem kamerki,, by móc już na bieżąco oglądać i korzystać z niej za pomocą swojego podręcznego pilota.

Kamery samochodowe z WiFi

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 22 elementów