fb

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Zapewne wielu sportowców również zaopatrzyło się w nasze kamerki sportowe, które sprawdzają się między innymi podczas treningów. Większość dyscyplin obliguje do używania rejestratorów, by następnie móc analizować popełniane błędy oraz zwracać uwagę na elementy do poprawy lub udoskonalenia. Możemy mieć tutaj na myśli między innymi kolarzy czy żużlowców, którzy prawie każdy swój dzień spędzają w terenie w ramach ćwiczeń. Wówczas zamontowana trwale kamerka pozwala na obserwowanie ich aktualnej form, co dla trenera jest bardzo istotnym czynnikiem. Jednak nie jest to wszystko, co mamy do zaoferowania sportowcom, a mianowicie chodzi o akcesoria do kamer sportowych, które również stanowią niezbędnik każdego aktywnego mężczyzny lub aktywnej kobiety.

  Pierwszą ważną rzeczą może być uchwyt do rejestratora, który powinien przede wszystkim stabilnie trzymać się powierzchni, by nie uszkodzić kamery, a tym samym móc nagrywać filmy wysokiej jakości bez efekty drgania czy wstrząsów. Ich właściwe zamontowanie jest w tym przypadku bardzo ważne, ponieważ podczas nabierania prędkości chociażby na rowerze kamerka wraz z uchwytem mogą odlecieć, przez co zmarnują się wszystkie Twoje oszczędności. Następnie warto wspomnieć o nadajniku WiFi oraz GPS, które mogą okazać się bardzo praktycznym dodatkiem. Pierwszy z nich pozwala na połączenie się kamerki z telefonem, by móc na bieżąco zmieniać ustawienia rejestratora oraz kontrolować widoczność na trasie, a tym samym połączenie WiFi może pozwalać na kontaktowanie się z trenerem po przebyciu większej ilości kilometrów. Z kolei nadajnik GPS umożliwia zlokalizowanie Twojego położenia, co również w przypadku treningu na nieznanych terenach może okazać się jedynym sposobem na powrót do punktu wyjścia.

  Można by tak wymieniać w nieskończoność wszystkie nasze akcesoria do kamer sportowych, które nabędziesz w sklepie Smartcams.pl. tylko u nas tak konkurencyjnie niskie ceny i spory wybór dla sportowców, którzy w każdej chwili mogą zapewnić sobie profesjonalne wyposażenie i działać w oparciu o nowoczesne technologie. Innowacje sportowe znajdziesz przede wszystkim u nas, gdyż nie zapominamy o żadnej grupie naszych odbiorców, a tym samym zachęcamy innych do aktywnego spędzania wolnego czasu z wykorzystaniem kamerek sportowych i innych gadżetów.

  Akcesoria do kamer sportowych

  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów