fb
Nowy GOODRAM KARTA MICROSD 32GB MICRO CL10 ADAPTER SD Zobacz większe

GOODRAM KARTA MICROSD 32GB MICRO CL10 ADAPTER SD

39,99 zł brutto

+

900 Przedmioty

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis

Nowy produkt

SanDisc

GOODRAM Karta pamięci microSDHC 32GB CL10 + adapter

Więcej szczegółów

4 5 1 opinie
Więcej informacji

GOODRAM Karta pamięci microSDHC 32GB CL10 + adapter

Kod dostawcy: M1AA-0320R12 Kod EAN: 5908267930144

Gwarancja: dożywotnia

  • Pojemność: 32GB
  • Interfejs UHS-I
  • Klasa 10
  • Prędkość transferu do 100 MB/s
  • Dożywotnia gwarancja + wsparcie techniczne

Karty pamięci microCARD z interfejsem UHS-I idealnie sprawdzą się w najnowocześniejszych urządzeniach. Super szybki interfejs UHS-I pozwoli na pełne wykorzystanie atutów nowoczesnych smartfonów i tabletów, a dołączony w zestawie M1AA adapter umożliwi wykorzystanie karty micro także w innych urządzeniach ze slotem kart SD.

Superszybki interfejs UHS-I

Zastosowanie szybkiego interfejsu UHS-I znacząco wpływa na zwiększenie parametrów – 100 MB/s (odczyt) i 10 MB/s (zapis). Ma to bezpośredni wpływ na jakość i niezawodność wykonywanych operacji takich jak zdjęcia seryjne, slow motion, tworzenie filmów poklatkowych czy transmisja na żywo w jakości HD.

Adapter dołączony do karty

Adapter, który znajduje się w zestawie M1AA, pozwoli na zwiększenie funkcjonalności karty micro. Dzięki adapterowi karta micro może znaleźć zastosowanie w aparatach fotograficznych oraz kamerach, może służyć także do przenoszenia danych jeśli laptop nie posiada odpowiedniego slotu.

Kompatybilność karty

Interfejs UHS-I jest kompatybilny wstecz z urządzeniami obsługującymi standard pracy SD 2.0. W takim wypadku karta będzie pracowała z minimalnymi parametrami pracy odpowiadającymi 10 klasie prędkości (min. 10 MB/s).