fb
Nowy

ŁADOWARKA MICRO USB ORYGINALNA SMART 12/24V

ŁADOWARKA MICRO USB ORYGINALNA SMART 12/24V Zobacz większe
4 5 1 opinie

Smartcams

390 Przedmioty

ŁADMICRO

Nowy produkt

Prezentujemy Ci oryginalną ładowarkę samochodową micro USB 12/24V. Smartcams to Polska firma, która odznacza się wieloletnim doświadczeniem i profesjonalizmem. Tym również cechują się produkty, sygnowane naszym logo.

Oryginalna i mocna ładowarka MICRO USB do kamery samochodowej, telefonu, tabletu, nawigacji oraz innych urządzeń jest niezwykle wytrzymała. Świetnie sprawdzi się w każdych warunkach. Prosta końcówka umożliwia montaż kamer w lusterku, kamerek samochodowych czy mini kamer oraz umożliwia podłączenie telefonu, tabletu, nawigacji itp.

Dane techniczne

  •        RDC 5V
  •        1500 mA
  •        Dł. 3,5 m

Ładowarki samochodowe USB 12V-24V

Dlaczego warto mieć zawsze pod ręką ładowarkę samochodową? To praktyczne akcesorium zapobiegnie sytuacji, kiedy nasz telefon się wyładuje i stracimy przez to między innymi możliwość wykonywania połączeń oraz korzystania z nawigacji samochodowej podczas dalekiej podróży. Oprócz tego, możesz w ten sposób zasilać kamerkę samochodową, której nieustanna praca może uchronić Cię przed niefortunnymi sytuacjami na drodze.

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie bez telefonu, nawet przez kilka godzin, nie wspominając o jeszcze dłuższym czasie! Nowoczesne smartfony służą już nie tylko do rozmawiania i komunikowania się z innymi. Obecnie, dzięki swoim nieograniczonym funkcjom, mogą również służyć do opłacania zakupów, wykonywania przelewów, stanowią nieograniczone źródło wiedzy, a dla wielu osób są wręcz podstawowym narzędziem pracy.

Ładowarki do samochodu przydadzą się każdemu, kto spędza wiele czasu za kierownicą i często korzysta ze swojego telefonu. Ładowarki pracujące w zakresie 12-24V nadają się zarówno do aut osobowych, jak również do ciężarówek.

W sklepach ze sprzętem elektronicznym, nie trudno o akcesoria wątpliwej jakości, które nie gwarantują obiecywanych parametrów, a niejednokrotnie mogą nawet prowadzić do niebezpiecznych przepięć! Stawiając na produkty z naszej oferty zyskujesz pewność, że stawiasz na wysoką jakość i niezawodność.

Sprawdź szeroką ofertę akcesoriów w naszym sklepie i wybierz wśród nich najlepsze produkty, dostosowane do Twoich potrzeb!

ŁADOWARKA MICRO USB ORYGINALNA SMART 12/24V

9,99 zł

+

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis
Kup teraz, otrzymasz jutro
Zamów w ciągu:
Darmowa dostawa powyżej 200zł