fb

Dla prawdziwych sportowców nie ma różnicy w jakim miejscu się znajdują ani jaka pora roku panuje na zewnątrz, ponieważ zawsze i wszędzie z przyjemnością zajmują się uprawianiem swojej pasji, czyli szeroko rozumianego sportu. Każdy dzień jest dla nich nowym wyzwaniem, które podejmują, a następnie realizują na 100% swoich możliwości. Wszystko to można teraz uwiecznić, dzięki nowoczesnym i niezastąpionym kamerom 4K, które jak żadne inne potrafią maksymalnie oddać klimat i atmosferę danego treningu czy wyścigu.

Na Smartcams.pl znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert powiązanych z kamerami o rozdzielczości 4K, która stanowi fenomen współczesnej technologii. Dzięki niej oglądany później obraz video jest perfekcyjnym odwzorowaniem rzeczywistości zarówno pod względem jakości całego nagrania, jak i ostrości, kontrastu obrazu czy intensywności przedstawionych kolorów, które prezentują się jak żywe. W rezultacie nawet poruszanie się w szybkim tempie czy trudniejszych warunkach nie będzie sprawiać już problemu podczas nagrywania, ponieważ nasze kamery 4K charakteryzują się również wysokim stopniem stabilizacji obrazu, a także wodoodpornością, co jednocześnie otwiera nowe drogi podczas uprawiania sportów na zewnątrz czy różnego rodzaju akwenach.

Nasze kamery sportowe oprócz wysokiej jakości nagrań, odznaczają się także wieloma dodatkowymi funkcjami, jak na przykład możliwość połączenia się poprzez WiFi albo wyjątkowo wytrzymała budowa aparatu, dzięki czemu nie musisz martwić się o jej bezpieczeństwo w czasie treningów. Smartcams oferuje również zakup całego zestawu wraz z kamerą 4K, w którego skład wchodzi między innymi bojka, ładowarka stacjonarna czy pilot oraz wiele innych. Przekonaj się sam i wybierz swoją kamerkę sportową 4K już dzisiaj w naszym profesjonalnym sklepie online.  

Kamery 4K

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów