fb

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent

  Bezpieczeństwo w sklepie Smartcams – kamera IP zewnętrzna

  Właśnie u nas możesz znaleźć całą masę akcesoriów i kamer różnego rodzaju, które oczywiście pochodzą od sprawdzonego źródła. Uwielbiamy wszelkie nowinki technologiczne i praktyczne rozwiązania, dlatego mamy do zaoferowania również kamery IP zewnętrzne. Są one przystosowane do zmiennych warunków atmosferycznych, dzięki czemu bez problemu wytrzymają podczas mrozów, słońca i deszczu. Możesz być pewien, że Twoje nagrania będą maksymalnie wyraźne, a także trwale zapisane.

  Oczywiście każdy może zaopatrzyć się w podobną kamerę IP WiFi zewnętrzną obrotową, która świetnie sprawdza się na parkingach, przy dużych sklepach lub innych miejscach publicznych. Ich technologia pozwala na swobodne nagrywanie otoczenia pod kątem 360°, co doskonale odzwierciedla i monitoruje zdarzenia dookoła. Wówczas ta lokalizacja staje się bezpieczniejsza, ponieważ możesz na bieżąco kontrolować sytuację z dowolnego miejsca.

  Wszystkie zalety kamer IP zewnętrznych – Smartcams

  Tak jak wspomnieliśmy możemy polecić je dosłownie każdemu – osobom prywatnym i firmom do zamontowania w różnych miejscach, które powinny być pod kontrolą przez 24 godziny na dobę. Umożliwia to przede wszystkim funkcja połączenia urządzenia z Internetem, dzięki czemu będziesz mógł oglądać nagrania nawet ze swojego domu. Wystarczy, że zaopatrzysz się w kamerę IP zewnętrzną WiFi, z którą połączysz się za pomocą laptopa, telefonu czy tabletu w dowolnym miejscu z dostępem do sieci. Nie potrzebujesz zatem osobnej firmy ochroniarskiej, która będzie monitorować Twoje miejsce pracy, dom czy inne punkty, a sam możesz sprawdzić sytuację i otoczenie w każdej chwili.

  W dodatku nagrania można oglądać w naprawdę wysokiej jakości, co umożliwia rozpoznawanie szczegółów, powiększanie obrazu, zwalnianie czy przyspieszanie, by przykładowo móc utrwalić wizerunek złodzieja. Lepiej być przygotowanym na każdą ewentualność, dlatego polecamy szczerze nasze kamery IP WiFi zewnętrzne, które znajdziesz w wersji podstawowej oraz bardziej rozbudowanej. To Ty decydujesz jaki sprzęt wolisz zakupić i w jakim celu, a nasz sklep Smartcams zapewnia szeroki wybór kamerek zewnętrznych, wewnętrznych oraz samochodowych czy sportowych. Z pewnością takie rozwiązanie będzie dla Ciebie najkorzystniejsze, ponieważ możesz obojętnie, w którym momencie sprawdzić co dzieje się na Twojej posesji. Taka pewność jest na wagę złota, a zwłaszcza gdy mowa o ochronie dóbr własnych.

  Kamery IP zewnętrzne

  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji