fb

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Kamera cofania

  Wśród całej gamy kamer samochodowych znajdziemy także kamery samochodowe z czujnikiem ruchu. Czujnik ruchu jest ciekawym elementem wyposażenia tych urządzeń. Ma wiele zalet, więc warto rozważyć opcję zamontowania właśnie takiej kamery w swoim pojeździe.

  Czujnik ruchu – do czego służy?

  Czujnik ruchu jest bardzo przydatnym elementem wyposażenia kamery samochodowej. Dzięki niemu urządzenie włącza się samo, automatycznie, kiedy ruszamy z miejsca. Nie musimy więc za każdym razem pamiętać o włączeniu kamery przed wyjazdem w trasę. Ponadto czujnik ruchu sprawia, że kamera automatycznie włącza się także w sytuacji, kiedy auto zostanie uderzone podczas postoju i przez to się poruszy. Dzięki temu zdarzenie zostanie nagrane i nawet jeśli sprawca ucieknie, dzięki nagraniu policja szybko go odnajdzie i będzie można pociągnąć go do odpowiedzialności.

  Kiedy czujnik ruchu może nie wystarczyć?

  Czujnik ruchu to dobre rozwiązanie, ale w pewnych momentach może też okazać się niewystarczający. Trzeba bowiem pamiętać, że będzie on także powodował wyłączenie się kamery, kiedy będziemy się zatrzymywać. Kamera będzie więc się wyłączała w każdym momencie, kiedy będziemy stawać na czerwonym świetle albo w korku. Wtedy bardziej przydatna jest jednak kamera z uruchamianiem i wyłączaniem ręcznym. Stanie na czerwonym świetle i korki, to bardzo newralgiczne sytuacje, w których samochody znajdują się blisko siebie. Bardzo łatwo wtedy o niebezpieczne zdarzenia drogowe, a w takich przypadkach nagranie może się przydać.

  Kamery samochodowe z czujnikiem ruchu

  na stronę
  Pokazuje 1 - 21 z 50 elementów
  Pokazuje 1 - 21 z 50 elementów