fb

Sklep internetowy Smartcams.pl podąża na równi z nowoczesnymi technologiami, które coraz częściej wprowadzają wiele nowości w świecie akcesoriów samochodowych. Doskonałym tego przykładem są rejestratory jazdy z WiFi, które stanowią zdecydowany fenomen wśród gadżetów o podobnym charakterze. Jeśli jeszcze nie posiadasz takowej kamerki w swoim samochodzie, czym prędzej zajrzyj do naszej oferty i znajdź produkt o odpowiednich dla Ciebie parametrach i cenie. Gwarantujemy, że nie znajdzie podobnej propozycji w internecie za niższą cenę, ponieważ jesteśmy jednymi z nielicznych producentów, którzy dbają o zadowolenie swoich klientów pod każdym względem.

Zamieszczone u nas rejestratory z wbudowanym modułem łączenia internetowego pozwala na o wiele więcej niż standardowe modele kamerek samochodowych. Pierwszą rzeczą jest możliwość zespolenia rejestratora z własnym telefonem, gdzie jedynym ograniczeniem jest oprogramowanie komórkowe. Jednak w naszej ofercie znajdziesz zarówno kamery z systemem Android dla smartfonów, jak i systemem iOS dla iPhonów. Dzięki temu rozróżnieniu każdy nasz klient może dopasować nowo nabytą kamerkę do własnego telefonu, z którym będzie mogła być od teraz w pełni kompatybilna. W praktyce oznacza to przede wszystkim możliwość sprawdzania na bieżąco nagrań z kamerki, a także przeglądanie starszych filmów na swoim telefonie, co jest o wiele wygodniejsze. Kolejno połączenie WiFi umożliwia robienie zdjęć z obiektywu rejestratora podczas podróżowania, dzięki czemu możesz uwiecznić zarówno moment stłuczki, jak i niespotykane widoki na drodze. Generalnie wiąże się to z szeroko pojętym zastosowaniem, a o wszystkim możesz także sam decydować ze swojego telefonu, którym można śmiało sterować ustawieniami kamery samochodowej.

A do tego wszystkiego wystarczy zainstalować specjalną aplikację mobilną i oczywiście zakupić zestaw w Smartcams, gdzie zapewniamy najwyższej jakości kamery, ładowarki i inne gadżety niezbędne do ich prawidłowego funkcjonowania. Oferujemy bardzo bogaty wybór, gdzie niezależnie od podjętej przez Ciebie decyzji na pewno nie pożałujesz, a wręcz przeciwnie przyzwyczaisz się do komfortu rejestrowania otoczenia i innych funkcji, przez co nie będziesz wyobrażał sobie innego wnętrza swojego auta.

Rejestratory jazdy z WiFi

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 26 elementów