fb

Kamery cofania stają się powoli standardowym elementem wyposażenia nowoczesnych samochodów. W przypadku, gdy nie mamy w naszym pojeździe wbudowanej kamery cofania, warto zainwestować w taką, którą można z łatwością zamontować.

Kamera cofania dla każdego

Kamera cofania to przydatne urządzenie przede wszystkim dla początkującego, jak i zaawansowanego kierowcy. Znajduje się ona z tyłu pojazdu i rejestruje to, co dzieje się poza nim. Dzięki niej zyskujemy lepszą widoczność z tyłu i możemy ze spokojem wycofać, zaparkować czy wyjechać z parkingu. Kamera cofania to nie tylko obraz. To także dźwiękowe sygnały ostrzegawcze, które informują nas o tym, że znajdujemy się blisko innego samochodu, drzewa czy jakiegokolwiek obiektu. Kamery cofania można montować na przykład na zderzaku albo w ramce tablicy rejestracyjnej.

Kamera cofania w ramce

Kamera cofania w ramce tablicy rejestracyjnej jest usytuowania niżej niż zwykła, dzięki czemu możemy zobaczyć nawet nisko znajdujące się przeszkody, których nie zobaczylibyśmy w lusterkach czy obracając głowę do tyłu. Wbudowane w ramkę urządzenie jest praktycznie niewidoczne z zewnątrz. Kamera taka jest odporna na wstrząsy, dzięki czemu obraz pozostaje nienaruszony i odznacza się wysoką jakością. Można wybrać wariant zarówno przewodowy, gdzie za pomocą kabli podpina się kamerę do urządzenia z monitorem, takiego jak np. smartfon, lub bezprzewodowy, czyli taki, gdzie można połączyć się z kamerą za pomocą WiFi.

Kamery cofania w ramce tablicy rejestracyjnej

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów