fb

Monitory do kamer cofania

Z pewnością już niejednokrotnie słyszałeś o korzyściach płynących z używania kamery cofania. Ułatwiają funkcjonowanie w wielu sytuacjach oraz sprzyjają poprawie bezpieczeństwa, dzięki różnym nowoczesnym funkcjom. Obecne modele znacząco poprawiają kontrolowanie wszystkiego, co dzieje się poza zasięgiem naszego samochodu. Ułatwiają w szczególności manewr cofania oraz parkowania. Dlatego kamera cofania stała się niezwykle pomocnym urządzeniem, dzięki czemu unikniemy niepotrzebnych stresów podczas wykonywania codziennych manewrów, nawet w trudno dostępnych i zatłoczonych miejscach. Jednak, aby czynności te mogły się udać i były w pełni bezpieczne, potrzebny będzie odpowiedni monitor, na którym będziemy mieć podgląd każdej sytuacji podczas cofania. Monitory do kamer cofania znajdziesz zatem w naszym sklepie Smartcams.pl. Posiadamy również różny typ urządzeń oraz akcesoria, dzięki czemu poczujesz się o wiele pewniej jako kierowca.

Podczas wyboru odpowiedniego wyświetlacza, warto wziąć pod uwagę jego typ oraz oczywiście – rozdzielczość. Warte polecenia są ekrany LCD TFT, które płynnie oraz szybko odzwierciedlają to, co rejestruje aktualnie kamera. Do tego potrzebny będzie duży kąt widzenia obrazu – nawet do 180 stopni, dzięki czemu, gdy będziemy patrzeć na monitor, nic nie umknie naszej uwadze. Monitor TFT LCD o dużym ekranie i wysokiej rozdzielczości zapewni świetny obraz, nie tylko do kamery cofania, ale także innych urządzeń jak np. DVD samochodowe. Sam ekran można umieścić w dowolnym miejscu, ale najczęściej kierowcy wybierają deskę rozdzielczą, tak, aby nie zasłonić sobie widoku na drogę. Oferujemy również monitory do kamer cofania z dwoma wejściami VIDEO – można podłączyć dwa sygnały VIDEO jednocześnie, np. dwie kamery, gdzie jedna będzie na przodzie, a druga z tyłu, dodatkowo DVD. Sygnał będzie przełączany automatycznie.

Jeśli szukasz zatem odpowiedniej kamery cofania wraz z monitorem, zapoznaj się z naszą ofertą, a przekonasz się, że posiadamy szeroki wybór urządzeń – do każdego samochodu.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji