fb

Nowoczesne technologie dają coraz więcej nowych możliwości. Na przykład kamery samochodowe z WiFi, które są absolutnym hitem wśród wszystkich rodzajów tych urządzeń. Takie kamery kosztują nieco więcej niż zwykłe, ale mają za to jeszcze więcej bardzo przydatnych funkcji.

Co daje połączenie WiFi i jak się połączyć?

Dzięki WiFi możemy w prosty sposób połączyć kamerę samochodową z naszym telefonem komórkowym. Sprawia to, że nasz smartfon staje się swego rodzaju pilotem dla kamery, gdyż umożliwia całkowite sterowanie nią. Za jego pomocą możemy ją włączać, wyłączać, zatrzymywać, robić zdjęcia, a nawet sprawdzać ilość przejechanych kilometrów czy prędkość samochodu i wiele innych rzeczy. Możemy także na bieżąco oglądać nagrania i zapisywać je na smartfonie. Wystarczy zainstalować w telefonie komórkowym specjalną aplikację powiązaną z oprogramowaniem kamery, za pomocą której się z nią łatwo połączymy.

Wszystko pod kontrolą w każdej chwili

Dzięki połączeniu kamery z telefonem, możemy w każdej chwili coś sprawdzić, czy obejrzeć zapisane nagrania. Nie trzeba cały czas siedzieć w samochodzie, by oglądać i sprawdzać zarejestrowane materiały, zresztą nawet nie ma na to czasu. Na smartfonie można sprawdzić wszystko w każdej chwili i w każdym miejscu. Kamera samochodowa z WiFi to fantastyczne rozwiązanie, dzięki któremu można mieć wszystko pod kontrolą. Warto wykorzystywać możliwości, jakie dają nowoczesne technologie, nawet jeśli trzeba za nie trochę więcej zapłacić.

Kamery samochodowe z WiFi

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 28 elementów