fb

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Dostępność

  W naszym sklepie online znajdują się również karty pamięci, bez których nie mogłoby obejść się funkcjonowanie naszych kamer samochodowych ani innych urządzeń jak smartfony, aparaty i inne elektroniczne gadżety, które odpowiadają za nagrywanie filmów czy robienie zdjęć. Wszystkie te czynności wymagają oczywiście odpowiedniej ilości miejsca w sprzęcie, by móc je tam swobodnie przechowywać, a następnie przenosić do innych urządzeń. Czasami transferowanie danych jest bardzo stresujące dla użytkownika, ponieważ obawia się on o utratę wszystkich zapisanych danych. Jednak możesz być spokojny, kiedy wybierasz jedną z kart pamięci na Smartcams.pl.

  Posiadamy wybór spośród najlepszych producentów, by zapewnić naszym klientom pełną satysfakcję po dokonanym zakupie. Co więcej, możesz przebierać pomiędzy różnymi modelami kart pamięci oraz ich wielkościami, a dla laików w tym temacie polecamy skontaktować się z naszymi doradcami, by pomogli Ci w wyborze odpowiedniego produktu pod względem Twojego zapotrzebowania i posiadanego sprzętu. Jednak każda z naszych kart posiada pewne zabezpieczenia związane z utrwaleniem i zapisaniem danym, które podczas transferu nie zostaną przypadkowo usunięte lub uszkodzone. Wszystko zatem odbywa się w pełni bezpiecznie i pewnie, a Ty możesz cieszyć się dużą ilością wolnego miejsca na swoje ulubione filmy, zdjęcia czy też niezbędne nagrania z kamerek samochodowych, które mogą szczególnie przydać się w nieco innych okolicznościach. Jednocześnie nasze karty pamięci zostały usprawnione o szybsze zgrywanie danych na swój dysk, gdzie efekt odtwarzania ich jest równie zaskakujący, a to wszystko dzięki zachowaniu odpowiedniego nasycenia kolorów, ostrości i pełnowymiarowości grafiki.

  W dodatku warto zwrócić uwagę na energooszczędność kart pamięci, dzięki czemu zachowują swoją żywotność o wiele dłużej niż pozostałe konkurencyjne produkty. Niestety tańsze zamienniki nie są już wodoodporne, wytrzymałe na drgania, wstrząsy czy zmienne temperatury. Każdy z tych czynników może negatywnie wpłynąć na stan karty, a co za tym idzie może uszkodzić zawartość, co dla właściciela mogłoby być istną tragedią. Jeszcze raz zachęcamy do zakupu naszych kart pamięci ze sklepu, gdzie jednocześnie zapewniamy Ci kilka lat gwarancji w razie, gdyby pojawiła się jakakolwiek wada.

  Karty pamięci

  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów