fb
Nowy

Karta pamięci SANDISC micro SDHC 32GB UHS-1 Class 10

Karta pamięci SANDISC micro SDHC 32GB UHS-1 Class 10 Zobacz większe
4.5 5 2 opinie

SanDisc

787 Przedmioty

SDSQUNS032GGN3MN

Nowy produkt

Karta pamięci SanDisk Ultra to bez wątpienia jeden z najlepszych wybór dla kompaktowych i średnio-zaawansowanych aparatów, kamer i wideorejestratorów. Ta uniwersalna karta zapewni Ci szybką prędkość zapisu oraz wysoką wydajność, niezbędną przy wykonywaniu zdjęć seryjnych.

Przyspieszony transfer danych do 80MB/s gwarantuje jeszcze szybsze przenoszenie plików z aparatu do komputera. Klasa UHS-I Class 10 sprawia, że karta poradzi sobie nawet z nagraniami 3D oraz Full HD.

Niezawodna i wytrzymała

Karty pamięci SanDisk microSDHC zaprojektowane są do pracy w najbardziej ekstremalnych warunkach. Są przede wszystkim: wodoodporne, wstrząsoodporne, odporne na promieniowanie rentgenowskie i pole magnetyczne oraz bardzo wysokie i niskie temperatury (mogą pracować w zakresie temperatur od -25 C do 85 C!).

Dzięki tak niezawodnej i wytrzymałej konstrukcji, możesz ich używać w każdym klimacie, w każdych warunkach i o każdej porze roku. Nawet jeśli Twoje urządzenie nie przetrwa ekstremalnych warunków, możesz być spokojny o cenną zawartość, taką jak wyjątkowe zdjęcia czy sentymentalne wideo. Karta SanDisk microSDHC przetrwa – a wraz z nią Twoje wartościowe dane.

Superszybki interfejs UHS-I

Zastosowanie szybkiego interfejsu UHS-I znacząco wpływa na zwiększenie parametrów – 100 MB/s (odczyt) i 10 MB/s (zapis). Ma to bezpośredni wpływ na jakość i niezawodność wykonywanych operacji takich jak zdjęcia seryjne, slow motion, tworzenie filmów poklatkowych czy transmisja na żywo w jakości HD.

Adapter dołączony do karty

Adapter, który znajduje się w zestawie M1AA, pozwoli na zwiększenie funkcjonalności karty micro. Dzięki adapterowi karta micro może znaleźć zastosowanie w aparatach fotograficznych oraz kamerach, może służyć także do przenoszenia danych jeśli laptop nie posiada odpowiedniego slotu.

Kompatybilność karty

Interfejs UHS-I jest kompatybilny z urządzeniami obsługującymi standard pracy SD 2.0. W takim wypadku karta będzie pracowała z minimalnymi parametrami pracy odpowiadającymi 10 klasie prędkości (min. 10 MB/s).

Gwarancja5 lat - 100 tys cylki
KompatybilnośćWindows 98SE - wymaga ster. Windows 2000 Windiws XP Windows 7 i 8 MacOS 9.0 i nowszy Linux 2.4
InterfejsUSB 2.0 ; zgodny z USB 1.1
Odporność na wstrząsy1 000 G
Prędkość zapisu danychdo 40 MB/s
Prędkość odczytu danychdo 60 MB/s
Karta pamięci SANDISC micro SDHC 32GB UHS-1 Class 10

39,99 zł

+

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis
Kup teraz, otrzymasz jutro
Zamów w ciągu:
Darmowa dostawa powyżej 200zł