fb

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Dostępność

  Największy wybór akcesoriów samochodowych na Smartcams.pl

  W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, czego tylko potrzebujesz do swojego samochodu. Nasze kamery oraz akcesoria są dobrej jakości pochodzenia, ponieważ staramy się dokładnie dobierać producentów do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Właśnie dlatego możesz liczyć na trwałość zakupionego u nas sprzętu oraz możliwość skorzystania z 2-letniej gwarancji, która obowiązuje na wszystkie produkty w sklepie Smartcams.pl.

  W dziale z akcesoriami samochodowymi zachęcamy w szczególności do zapoznania się z naszymi przewodami do kamer cofania, które wydają się być kluczowym wyposażeniem każdego auta. Pozwolą ona na swobodniejsze parkowanie, cofania i poruszanie się zarówno po mieście, jak i mniej uczęszczanych miejscach – zaufaj nam. Jednak zdarzają się w życiu różne sytuacje, gdzie można zgubić jeden z kabli do wideorejestratora, uszkodzić go albo zwyczajnie wymienić czy posiadać przewód zapasowy. Na szczęście to wszystko znajdziesz w poniższym asortymencie.

  Przewody do kamer cofania Smartcams.pl dostępne w kilku modelach

  Nie ograniczamy naszych klientów, a wręcz przeciwnie oferujemy szeroki zakres rodzajów kabli do kamer cofania, dzięki czemu możesz spokojnie dopasować je do swojego rejestratora w samochodzie. W dodatku każdy z nich jest dokładnie opisany, a w razie jakichkolwiek wątpliwości możesz zawsze skorzystać z pomocy naszych doradców. Pomogą Ci w podjęciu odpowiedniej decyzji, a przy okazji rozwieją wszelkie wątpliwości. Możesz śmiało skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo albo poprzez specjalny komunikator na stronie – zawsze odpowiemy na Twoje pytania.

  Dzięki naszym kablom USB do wideorejestratora, możesz podłączyć kamerę do zasilania i naładować ją podczas dalekiej podróży. Przy każdym urządzeniu masz podany optymalny czas działania baterii, aczkolwiek przy intensywnym użytkowaniu, może ona wymagać częstszego ładowania. Z drugiej strony przewody te mogą posłużyć do przerzucania materiałów filmowych i zdjęć z pamięci kamery na dysk komputera. W rezultacie zwolni nieco miejsca w rejestratorze i będzie można zachować wszystkie potrzebne dane na innym urządzeniu. To również bardzo ważne w przypadku stłuczek, gdzie dzięki dowodom filmowym możesz wskazać swoją niewinność i ewentualnie przyspieszyć proces rozwiązywania sprawy.

  Jedno jest pewne – bez tych przewodów Twoja kamera nie mogłaby działać prawidłowo, a Ty nie miałbyś szans skorzystania z jej wszystkich funkcji, dlatego zachęcamy do zaopatrzenia się we właściwie dobrane kable USB na Smartcams.pl.

  Przewody do kamer samochdowych

  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów