fb
Nowy

BLACKVUE POWER MAGIC PRO 650GW 750GW 900S PARKING

BLACKVUE POWER MAGIC PRO 650GW 750GW 900S PARKING Zobacz większe
0 5 0 opinie

Blackvue

98 Przedmioty

POWERMAGIC

Nowy produkt

Jeżeli poszukujesz funkcjonalnego zasilania do swojej kamery samochodowej, dzięki czemu zagwarantujesz jej nieprzerwaną pracę – postaw na Blackvue Power Magic Pro. Urządzenie to przekazuje zasilanie z akumulatora pojazdu bezpośrednio do rejestratora, zgodnie z wybranym i ustawionym poziomem napięcia lub czasem, w jakim ma pracować. Pozwala to na zabezpieczenie akumulatora przed kompletnym rozładowaniem oraz na nieprzerwaną pracę kamery samochodowej.

BLACKVUE POWER MAGIC – tryb „Parking”

Żadna kamera samochodowa na klasyczną baterię litowo-jonową nie będzie w stanie pracować bez zewnętrznego źródła zasilania dłużej, niż 15 minut. Power Magic Pro umożliwia takie ustawienie, dzięki czemu Twój pojazd będzie bezpieczny podczas postojów. Power Magic Pro posiada wbudowany tryb parkingowy. Od momentu włączenia go, przekaźnik będzie zasilał rejestrator również podczas zgaszenia silnika. W momencie, gdy napięcie na akumulatorze osiągnie określoną wartość graniczną lub upłynie ustawiony czas zasilania – Power Magic wyłączy się.

Jeżeli wyłączymy tryb Parking, wtedy w momencie zgaszenia silnika, urządzenie nie będzie przekazywało zasilania z akumulatora do kamerki.

BLACKVUE POWER MAGIC – dodatkowe funkcje

Blackvue Power Magic daje również możliwość konfiguracji ustawień tak, aby zasilanie dostarczane było tylko przez wybrany czas. Funkcja odcięcia czasowego to ustawienie, które sprawia, że urządzenie wyłącza się po określonym czasie – np. po 6 lub 12 godzinach. Funkcja ta uaktywnia się i jest dostępna w momencie gdy silnik pojazdu nie pracuje.

Warto dodać, że bez względu na to, jaką funkcję ustawisz, Power Magic wyłączy się i odetnie zasilanie, w momencie gdy wartość napięcia na akumulatorze pojazdu spadnie poniżej określonej wartości granicznej. Umożliwia to kolejna funkcja urządzenia, która nazywa się Funkcją odcięcia napięciowego. Podczas gdy silnik samochodu nie pracuje, Power Magic co jakiś czas weryfikuje stan naładowania akumulatora pojazdu. Jeżeli jego wartość spadnie poniżej ustawionej i wybranej przez Ciebie, Power Magic odetnie zasilanie. W ten sposób chroni Twój akumulator przed całkowitym rozładowaniem, a Ciebie przed przykrą niespodzianką.

BLACKVUE POWER MAGIC PRO 650GW 750GW 900S PARKING

249,99 zł

+

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis
Darmowa dostawa powyżej 200zł