fb

Wypróbuj nasze niezastąpione kamery cofania z rejestratorem, które znajdziesz w sklepie Smartcams.pl w promocyjnej cenie. Nigdy nie jest za późno, aby wyposażyć swój samochód w nowe akcesoria, dzięki którym każda nawet najdalsza trasa będzie przebiegała komfortowo i bezpiecznie. Naszym zdaniem każdy pojazdy powinien posiadać podobną kamerę, by jego kierowca miał pełną kontrolą zarówno w czasie jazdy, jak i po zostawieniu auta na parkingu. Na co dzień przytrafiają się różne niespodziewane zdarzenia na drodze, dlatego lepiej przezornie się na nie przygotować i ubezpieczyć, by później nie mieć problemu ze znalezieniem złodzieja czy ustaleniem sprawcy wypadku albo kolizji.

Nasze kamery posiadają specjalny rejestrator, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W rezultacie nie ma najmniejszej możliwość, aby cokolwiek w nich zostało uszkodzone, ponieważ metalowa obudowa zdecydowanie amortyzuje wszelkiego rodzaju wstrząsy. Jednocześnie monitorowany obraz jest nagrywany w najwyższej rozdzielczości, dzięki czemu przeglądane potem filmy możesz oglądać w wyraźnej wyostrzonej formie. Dodatkowo nasze kamery zostały wyposażone w funkcję stabilizacji obrazu, co pozwala na zniwelowanie niekontrolowanego drgnięć. Podobnie zapisane filmy podczas nocnej jazdy są równie widoczne i dokładne jak nagrania powstałe w ciągu dnia, a wszystko za sprawą specjalnych lamp oświetlających perspektywę kamery oraz jej szeroki obiektyw, którego wypukła budowa pozwala na zarejestrowanie znacznie większego pola widzenia. W sumie niezależnie od pory dnia, możesz mieć pewność, że rozpoznasz potencjalnego sprawcę wypadku albo uszkodzenia pojazdu.

Twój samochodów powinien posiadać kamerę cofania z rejestratorem również, ze względu na ułatwienie parkowania, ponieważ w razie niebezpiecznego zbliżenia się do krawędzi chodnika albo innego punktu otrzymasz sygnał ostrzegawczy, a niektóre modele kamer zapewniają nawet możliwość podłączenia do monitora, dzięki czemu będziesz mógł równocześnie sam obserwować otoczenie z tyłu pojazdu. Parkowanie w ten sposób stanie się o wiele prostsze, a Ty zaoszczędzisz mnóstwo czasu na poszukiwania innego dostępnego miejsca postojowego. Z naszymi kamerami cofania nie musisz się już niczego obawiać, ponieważ zyskujesz ponadprzeciętną kontrolę nad widocznością z przodu i z tyłu swojego samochodu.

Kamery cofania z rejestratorem

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów