fb

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Kamera cofania

  Smartcams to przede wszystkim zbiór najlepszej jakości kamerek do samochodu, które przydadzą się każdemu kierowcy zarówno na dalekodystansowe trasy, jak i jeżdżenie po mieście. Nasze produkty charakteryzują się wielofunkcyjnością, ponieważ chcemy jednocześnie zapewnić naszym klientom jak najwięcej możliwości, dzięki którym poczują się bezpiecznie i komfortowo. Gwarantujemy, że ich montaż oraz późniejsza obsługa nie będą wymagać od Ciebie żadnych ponadprzeciętnych umiejętność, a wszystko to przebiegnie bardzo szybko i sprawnie. Jednak w razie jakichkolwiek wątpliwości możesz zawsze skontaktować się z nami, by czym prędzej uzyskać potrzebne wskazówki.

  Kamery samochodowe

  Modele kamerek samochodowych w naszym sklepie internetowym są bardzo zróżnicowane, dzięki czemu wiemy, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Pierwszą z propozycji będzie rejestrator trasy do zamontowania na przodzie i z tyłu pojazdu w środku, dzięki czemu możesz od wewnątrz nagrywać otoczenie z obu stron samochodu. Obiektyw kamery został specjalnie zbudowany, by zapewnić jak najszersze pole widzenia, dzięki czemu podczas przeglądania nagrania możesz zauważyć nawet najdrobniejsze szczegóły z boku jezdni. Równocześnie wysoka rozdzielczość obrazu pozwala na rozpoznanie wszelkich detali na filmiku, co okazuje się szczególnie ważne przy rozpoznaniu sprawcy kolizji albo złodzieja. Niestety takie i inne podobne sytuacje zdarzają się prawie codziennie, dlatego najlepiej jest się ubezpieczyć i zachować należytą ostrożność. Również część naszych kamerek samochodowych posiada specjalny system ostrzegaczy, gdy znajdujemy się za blisko innego pojazdu albo przedmiotu, który był dla nas niewidoczny w lusterkach bocznych.

  Możesz także zakupić rejestrator zamontowany w lusterku wstecznym albo ramce tablicy rejestracyjnej, co także nie jest widoczne na pierwszy rzut oka, a nadal zachowuje pełną ostrość i wyraźny obraz nagrania. Nieistotne są wówczas warunki pogodowe ani pora dnia, ponieważ kamery zostały wyposażone w odpowiednie parametry i dodatki, które umożliwiają zapisanie nagrania w równie wysokiej jakości. Zatem wystarczy dokładnie zapoznać się z naszą ofertą i podjąć właściwą decyzję, gdzie tak jak wspomnieliśmy wcześniej – możesz liczyć na nasze wsparcie.

  Kamerki do samochodu

  na stronę
  Pokazuje 1 - 21 z 53 elementów
  Pokazuje 1 - 21 z 53 elementów