fb
Nowy

Ładowarka samochodowa Smartcams

Ładowarka samochodowa Smartcams Zobacz większe
4 5 1 opinie

Smartcams

950 Przedmioty

ŁADOWARKA12/24

Nowy produkt

Prezentujemy Ci oryginalną ładowarkę samochodową do kamer samochodowych oraz innych urządzeń, które posiadają wejście mini USB. Smartcams to Polska firma, która odznacza się wieloletnim doświadczeniem i profesjonalizmem. Tym również cechują się produkty, sygnowane naszym logo.

Ładowarka do samochodu firmy Smartcams to urządzenie niezwykle wytrzymałe, które sprawdzi się w każdych warunkach. Zakrzywiona końcówka umożliwia montaż tradycyjnych kamer samochodowychwideorejestratorów w lusterkach czy funkcjonalnych mini kamer. Jeżeli oryginalny kabel od Twojego sprzętu uległ zniszczeniu – śmiało postaw na ładowarkę samochodową Smartcams.

Podobnie, jak nasze rejestratory jazdy, zasilacz naszej firmy również odznacza się funkcjonalnością i solidnością.

Do czego przydaje się ładowarka samochodowa?

Pierwotnym przeznaczeniem naszej ładowarki samochodowej Smartcams było zastosowanie jej do rejestratora jazdy. Jednak oczywiście, jeżeli tylko chcesz naładować nią inne urządzenia, takie jak telefon, tablet, głośnik, powerbank czy jakikolwiek inny sprzęt, posiadający wejście USB – możesz to zrobić.

Zapewne niejednokrotnie w trakcie podróży zdarzyło Ci się, że bateria w Twoim telefonie się rozładowała. Posiadając ładowarkę samochodową, ten problem nie stanowi już dla Ciebie żadnego utrudnienia. Praktycznie przestaje być problemem.

Wygodny i elastyczny kabel umożliwia swobodne manewrowanie sprzętem, który jest przez nią ładowany. Dlatego nieważne w jakim miejscu zamontujesz swoją kamerkę, bez problemu podepniesz ją do ładowania w każdej chwili.

Ładowarka do samochodu – Smartcams

Bardzo długi i giętki kabel, który jest jednocześnie wysoce wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne, umożliwi Ci ładowanie dowolnego urządzenia. Możesz nawet podładować telefon osoby, która siedzi z tyłu, a ona wciąż będzie mogła z niego korzystać.

Ładowarka nie przegrzewa się, jest odporna na wstrząsy i urazy mechaniczne, dlatego świetnie sprawdzi się w każdych warunkach. Nawet na wyboistej drodze. W dodatku, atrakcyjna cena przemawia za kupnem ładowarki, która nie tylko posłuży Ci przez długie lata, ale także będzie świetnie spełniała swoje przeznaczenie.Ładowarka samochodowa Smartcams

Dane techniczne
 

RDC 5V

1500 mA


Ładowarka samochodowa Smartcams

29,99 zł

+

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis
Kup teraz, otrzymasz jutro
Zamów w ciągu:
Darmowa dostawa powyżej 200zł