fb

W każdym samochodzie, bez wyjątku, znajduje się prędkościomierz, który wskazuje nam cały czas, z jaką poruszamy się prędkością i możemy dzięki temu ją kontrolować. Dziś pomiaru prędkości mogą także dokonywać w naszych pojazdach kamery.

Co dają kamery samochodowe z pomiarem prędkości?

Wielu z nas może nasunąć się takie pytanie – po co nam kamera z pomiarem prędkości, skoro mamy prędkościomierz? Otóż prędkościomierz wskazuje nam tylko naszą obecną prędkość, a kamera z pomiarem prędkości zapisuje ten pomiar wraz z nagraniem. Dzięki temu możemy kontrolować całą trasę od początku do końca. Pomiar prędkości często dodatkowo posiadają kamery wyposażone w nawigację GPS.

Dla kogo kamery z pomiarem prędkości?

Kamery samochodowe z pomiarem prędkości, rejestrują trasę oraz czas przejazdu i na tej podstawie wyliczają nam naszą średnią prędkość. To pozwala obliczyć koszty przejazdu, dlatego takie kamery będą najlepszym wyborem dla wszelkich firm transportowych, przewoźników, firm kurierskich czy w końcu wszelkich firm, które zapewniają swoim pracownikom samochody służbowe. Inaczej mówiąc, kamery takie będą idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy spędzają w samochodzie dużo czasu i pokonują bardzo długie i dalekie trasy, a więc jeżdżą po całym kraju albo i za granicę. Oszacowanie dokładne kosztów przejazdu pozwala w jak najlepszy sposób ustalić ceny wykonywanych usług. W końcu każdy chce, by nie tylko zwróciły się koszty świadczonych usług, ale także, by coś na tym zarobić.

Kamery samochodowe z pomiarem prędkości

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów