fb
Nowy

Kamera samochodowa BlackVue DR590-1CH

Kamera samochodowa BlackVue DR590-1CH Zobacz większe
0 5 0 opinie

Blackvue

Brak w magazynie

DR590-1CH

Nowy produkt

Marka BlackVue należy do koreańskiej firmy PITTASOFT, która jest jednym z najbardziej wyspecjalizowanych i zaawansowanych producentów rejestratorów klasy Premium. Są dedykowane najbardziej wymagającym klientom, którzy cenią sobie najwyższą jakość, niezawodność i funkcjonalność sprzętu do rejestrowania jazdy. W ofercie naszego sklepu możesz zakupić jedną z kamer samochodowych BlackVue, której specyfikacja i wykonanie oraz możliwości, z pewnością przypadną Ci do gustu.

Kamera samochodowa BlackVue DR590-1CH – dlaczego warto?

Kamerkę samochodową BlackVue DR590-1CH wyróżnia wysoka rozdzielczość rejestrowania obrazu – 1080p przy 30 klatkach na sekundę. Tak zaawansowana jakość nagrań pozwala na uchwycenie każdego drobnego szczegółu w trakcie jazdy. Łącznie z tablicami rejestracyjnymi, adresami oraz znakami drogowymi.

Obsługa kart pamięci 128GB zapewni zapis ponad 15h materiału video w bardzo wysokiej rozdzielczości w jednej pętli. Dzięki temu możesz nieustannie nagrywać swoje podróże i nie obawiać się o to, że jakaś niefortunna sytuacja nie zostanie zarejestrowana, z powodu braku miejsca na karcie.

BlackVue – zaufaj polecanym producentom

Innowacyjna i bezpłatna usługa BlackVue over the Cloud pozwoli połączyć Twoją kamerę z chmurą i uzyskać zdalny dostęp do niej przez Internet, bezpośrednio z Twojego smartfona lub komputera za pomocą dedykowanej i także bezpłatnej aplikacji. Dzięki temu zyskasz możliwość stałego monitoringu swojego pojazdu, również wtedy, kiedy Cię w nim nie ma. Zostawienie samochodu na niestrzeżonym parkingu jeszcze nigdy nie było tak bezpieczne.

Najważniejsze parametry

  • wideorejestrator został wyposażony w funkcję automatycznego trybu parkingowego. Oznacza to, że po zatrzymaniu pojazdu kamera automatycznie przełącza się w tryb wykrywania ruchu. Zapisuje video tylko w momencie, gdy w polu widzenia kamery wykryty zostanie jakikolwiek ruch.
  • Funkcja detekcji ruchu jest buforowana. To oznacza, że zapis video następuje z wyprzedzeniem i obejmuje czas kilku sekund przed faktycznym zdarzeniem. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że kluczowy moment stłuczki zostanie niezarejestrowany.
  • Detekcja ruchu może być wyłączona - w takim przypadku w trybie parkingowym nagrywane będą tylko zdarzenia wykryte przez G-Sensor (np. wstrząsy, kolizje itp.).
  • Czułość detekcji ruchu jest regulowana w skali 1-5. Oznacza to, że kamera może wykrywać nawet najdrobniejszy ruch, w zależności od Twoich potrzeb.
  • W razie wykrycia wstrząsu w trybie parkingowym, w momencie deaktywacji trybu (np. po wznowieniu jazdy) użytkownik jest informowany o tym fakcie komunikatem głosowym (jęz. angielski).
Rozdzielczość wideoFullHD 1080p 60FPS
ProcesorAllwinner V3
ObiektywSzerokokątny 139 stopni, 6 warstw szkła
Slot karty pamięciMicroSD do 128GB
Tryb nocnyTAK - nowoczesny obiektyw nie wymagający diód
Detektor ruchu / Redukcja wstrząsówTAK / TAK
Wskaźnik daty i godzinyTAK
ŁadowanieŁADOWARKA SAMOCHODOWA
WyświetlaczBRAK - PODGLĄD NA SMARTFONIE / TABLECIE
Wbudowany głośnik i mikrofonTAK
Wide Dynamic RangeTAK
Gwarancja24 miesiące
SensorSony Starvis
Bateria (akumulator)BRAK - PODŁĄCZENIE NA STAŁE
Automatyczne nagrywanie / Nagrywanie w pętliTAK / TAK
KompatybilnośćSAMOCHÓD OSOBOWY / CIĘŻAROWY
Materiał wykonania obudowyPVC (wytrzymałe tworzywo)
Zabezpieczenie przed silnym rozładowaniem i przeładowaniemTAK
Montaż kameryNA SZYBĘ
Śledzenie prędkości oraz położenia (opcjonalnie z modułem GPS)TAK WBUDOWANY MODUŁ GPS
HDRTAK
Funkcja kamery cofaniaNIE
Kamera przód i tyłNIE
Kamera samochodowa BlackVue DR590-1CH

798,99 zł

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis
Kup teraz, otrzymasz jutro
Zamów w ciągu:
Darmowa dostawa powyżej 200zł