fb

Codziennie każdy kierowca musi liczyć się z pełnym skupieniem i różnymi niebezpieczeństwami na drodze, które niekoniecznie muszą być powodowane przez Ciebie, ale przykładowo innych uczestników ruchu. Im dłużej posiadasz prawo jazdy, tym lepiej wiesz ile ryzykownych sytuacji można spotkać w mieście, na drogach ekspresowych i innych miejscach komunikacji. Jesteśmy zdania, że każda napotkana przez Ciebie trudność powinna stanowić istotne doświadczenie i jednocześnie nauczkę, by zachować jeszcze większą ostrożność w trakcie jazdy.

Właśnie dlatego polecamy nasze kamery cofania, które zdecydowanie ułatwią funkcjonowanie na drodze w różnych okolicznościach. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo, jak i pozostałych dzięki nowoczesnym sposobom kontrolowania przestrzeni poza zasięgiem samochodu. W swojej ofercie posiadamy mnóstwo rozmaitych rozwiązań, które wcale nie będą kosztować Cię wiele, a z pewnością sprawdzą się jako praktyczne gadżety zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych kierowców. Dostępne w Smartcams.pl są oczywiście kamerki przednie oraz tylne wraz z rejestratorami, dzięki czemu obraz może zostać wyraźnie uchwycony z każdej strony, a Ty jako kierowca możesz czuć się pewniej i bezpieczniej, gdyż każde zdarzenie na drodze zostanie przez nie trwale udokumentowane. Wówczas rozwiązanie problemu i orzeczenie o winie staje się o wiele szybszy, na czym możesz oczywiście zyskać. Jednocześnie nasze kamery mogą służyć za dodatkową pomoc przy parkowaniu, gdzie widoczność z tyłu jest znacznie bardziej przejrzysta i klarowna dla prowadzącego pojazd. W takim wypadku nie ma najmniejszej możliwości, aby komukolwiek stała się krzywda albo miałby ucierpieć na tym Twój zderzak.

Większość oferowanego przez nas sprzętu posiada również inne sprytne funkcjonalności, które odpowiadają za stabilizację obrazu, jego ostrość i trwałość poprzez zapisanie na karcie pamięci. Wszelkie inne właściwości związane między innymi z ostrzeganiem przed zbliżającym się drugim pojazdem lub wykrywaczem ruchu także znajdują wśród naszych produktów. Wystarczy, że zapoznasz się powierzchownie z naszą ofertą, a resztą zajmą się już nasi konsultanci, którzy pomogą Ci dobrać i dopasować kamerkę cofania do Twoich potrzeb oraz rodzaju pojazdu jakim dysponujesz. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy, a nie pożałujesz!

Kamery cofania

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 31 elementów