fb
Nowy

Kamera Cofania WiFi bezprzewodowa w ramce iOS HD

Kamera Cofania WiFi bezprzewodowa w ramce iOS HD Zobacz większe
0 5 0 opinie

Smartcams

COFWIFIRAMKA

Nowy produkt

Bezprzewodowa kamera cofania Smartcams, jest niezbędna jeżeli chcesz poprawnie rejestrować swoją codzienną jazdę. Jedną z jej nieocenionych i największych zalet jest fakt, że to urządzenie jest bezprzewodowe. Można zmieniać ustawienia, podglądać obraz i sterować kamerką dzięki transmisji WiFi. Niska cena idzie w parze z wysoką jakością i funkcjonalnością kamery. Montując ją w swoim samochodzie zyskujesz gwarancję pewnej podróży. Warto zainwestować w profesjonalny rejestrator jazdy, który zapewni niezbite dowody, w przypadku pechowej sytuacji na drodze.

Dodatkowe funkcje kamery cofania

Jeżeli obawiasz się o to, czy pamięć kamery cofania Smartcams wystarczy Ci na tyle, by nieustannie rejestrować obraz, rozwiązaniem tego problemu jest funkcja nagrywania w pętli. W momencie, kiedy pamięć na Twoim urządzeniu się zapełni, kamerka rozpocznie nadpisywanie najstarszych plików. Dzięki temu najważniejsze i najnowsze nagrania będą zawsze pod ręką, a pamięć kamery regularnie czyszczona.

Kamera samochodowa montowana w ramce pojazdu jest niezwykle dyskretna. Przez cały czas, niezauważona, rejestruje wszystko to, co dzieje się z tyłu Twojego pojazdu. Brak okablowania pozwala zachować cenne miejsce w pojeździe, co daje dodatkowy komfort.

Bezprzewodowa kamera samochodowa – prosty montaż

Największą zaletą prezentowanego modelu kamery jest jej niewielki rozmiar oraz innowacyjna i niezawodna prostota montażu. Można użyć specjalnej naklejki 3M, która znajduje się w zestawie lub zastosować małe wkręty. Nie musisz martwić się wtedy o instalowanie dodatkowego ekranu na szybie, który może rozpraszać, a nawet ograniczać pole widzenia. Wystarczy, że za pomocą WiFi w swoim Smartfonie lub tablecie, z systemem iOS uruchomisz aplikację kamerki. Aplikacja jest niezwykle intuicyjna i bardzo prosta w obsłudze. Możesz dzięki temu w każdej chwili mieć wgląd w to, co dzieje się z Twoim samochodem.

Kamera cofania Smartcams

Niejeden kierowca doceni użyteczność i pomoc, jaką niesie ze sobą kamera cofania. Wiele sytuacji na drodze może nas zaskoczyć, a zwłaszcza podczas z pozoru prostych manewrów. Montując kamerę cofania w swoim pojeździe zyskasz szansę, by zawracanie, cofanie i parkowanie stało się banalnie proste.

Najważniejsze cechy kamery cofania Smartcams

  • Innowacyjne rozwiązanie – wystarczy posiadać telefon lub tablet z systemem Android lub iOS, nie musisz już montować wewnątrz dodatkowych urządzeń,
  • Prosta instalacja, idealna dla systemów IOS (> 10.0)
  • Brak okablowania wewnątrz pojazdu – wygoda i komfort użytkowania,
  • Najbardziej zaawansowany format kodowania wideo H.264, sygnał cyfrowy,
  • Kamerka posiada światłoczułą matrycę CMOS o efektywnej rozdzielczości HD 720p,
  • W oparciu o transmisję TCP, sygnał cyfrowy bez zakłóceń,
  • Niskie zużycie energii, żywe kolory, szybka reakcja i stabilność,
  • Wodoodporność IP67,
  • Szerokokątny obiektyw 140 stopni.
Rozdzielczość wideoHD 720P 30 FPS
ObiektywSzerokokątny 170 stopni, 6 warstw szkła
Tryb nocnyTAK - nowoczesny obiektyw nie wymagający diód
Gwarancja24 miesiące
Funkcja kamery cofaniaTAK
Kamera Cofania WiFi bezprzewodowa w ramce iOS HD

219,99 zł

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis
Kup teraz, otrzymasz jutro
Zamów w ciągu:
Darmowa dostawa powyżej 200zł