fb

Filtrowanie

Uczestnikami ruchu drogowego mogą być kierowcy samochodów, piesi, a także rowerzyści, o których często się zapomina. W rezultacie traktowani są jako mniej ważni na drogach, a przecież korzystają z nich na równych prawach, co pozostali. Właśnie dlatego w naszym sklepie nie mogło zabraknąć rejestratorów jazdy do rowerów, których właściciele również powinni zadbać o swoje bezpieczeństwo i pewność podczas jazdy w bardziej zatłoczonych miejscach. Wówczas nic już nie umknie Waszej uwadze, a z pewnością będziecie mieli twarde dowody na ewentualne wskazanie sprawcy wypadku czy stłuczki z udziałem rowerów czy też samochodów.

Najważniejsze jest oczywiście Twoje bezpieczeństwo, dlatego nie wolno zapominać o kasku czy ochraniaczach, aczkolwiek na następnym miejscu powinna koniecznie znaleźć się kamerka do roweru, którą bez problemu możesz doczepić do ramy rowerowej lub w tylnej części. Sam montaż nie zajmie Ci wiele czasu, a także energii, ponieważ zawsze dołączamy prostą instrukcję i służymy jednocześnie pomocą podczas kontaktu mailowego lub telefonicznego. Jej niewielka budowa znacznie sprzyja użytkownikom, gdyż nie przeszkadza w trakcie prowadzenia pojazdu. Co więcej, rejestrator jazdy zapewnia pełnowymiarowe nagrywanie w wysokiej jakości, dzięki czemu dostrzeżesz wszelkie szczegóły podczas oglądania filmu. W rezultacie nic się nie ukryje, a na jaw wyjdą prawdziwe fakty i okoliczności zdarzenia. Od teraz rowerzyści mogą czuć się pewniej, ponieważ już nikt nie będzie w stanie wpierać im nieprawidłowego poruszania się po drodze, gdy materiał dowodowy wskazuje inaczej.

Nasze rejestratory doskonale radzą sobie zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy, dzięki specjalnej konstrukcji obiektywu. Jest on na tyle szeroki i wypukły, że potrafi rejestrować obraz nawet po ciemku czy też podczas deszczowej pogody. Jednocześnie nie można zapomnieć o funkcji stabilizacji obrazu, która jednostajnie nagrany film bez jakichkolwiek wstrząsów. Smartcams zapewnia wysoką jakość dopasowanie do klienta, niezależnie od posiadanego przez niego środka transportu – zawsze i wszędzie możesz mieć ze sobą rejestrator jazdy, który przydaje się w różnych okolicznościach.

Rejestratory jazdy do roweru

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów