fb

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Kamera cofania

  Wszyscy kierowcy i jednocześnie klienci naszego sklepu powinni zaopatrzyć się w co najmniej jeden z naszych produktów w formie akcesoriów samochodowych, które okazują się niezwykle przydatne w czasie dłuższych i krótszych podróży. Wszędzie docenisz funkcjonalność naszych rejestratorów jazdy, które w przeciwieństwie do konkurencyjnych punktów sprzedaży u nas znajdziesz w wyjątkowo niskiej cenie, a wcale nie będzie to jednoznaczne z zaniżoną jakością czy trwałością. Wręcz przeciwnie marka Smartcams cechuje się jednymi z lepszych kamerek na rynku gadżetów samochodowych, gdzie są one skonstruowane z trwałych materiałów. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie, by zapewnić maksimum komfortu i zabezpieczenie przed niespodziewanymi wypadkami na drodze.

  Niestety każdy kierowca mimo swojej ostrożności, musi liczyć się z brakiem rozwagi ze strony pozostałych członków ruchu, co może mieć mniej lub bardziej fatalne skutki. Właśnie w razie wypadku albo kolizji spowodowanej nie z Twojej winy możesz również posłużyć się nagraniem z kamerki, by udowodnić całe zajście. Czasami jest to jedyny trwały i wiarygodny dowód potwierdzający incydent drogowy, dlatego właśnie kamerka zarówno z przodu, jak i z tyłu powinna być zamontowana w samochodzie. Nasze rejestratory jazdy posiadają bardzo dobrej jakości obiektywy, które zapewniają perfekcyjną rozdzielczość obrazu, wyrazistości i nasycenie kolorów, dzięki czemu na nagraniu rozpoznasz nawet najmniejsze szczegóły. Nie ma także znaczenia pora dnia ani warunki pogodowe, ponieważ nasze kamerki zostały opracowane w oparciu o nowe technologie, którym nie straszne są żadne tego rodzaju utrudnienia.

  Możesz być pewien, że zarejestrowane zdarzenia będą w zupełności przejrzyste i możliwe do odczytania, co przyda się nie tylko w razie stłuczki, ale również zniszczenia mienia. W sytuacji, gdy Twój samochód stał na niestrzeżonym parkingu albo jeszcze innym zaułku zazwyczaj trudno o znalezienie monitoringu miejskiego, dlatego rejestrator również może okazać się ułatwieniem w odszukaniu sprawcy. Warto jeszcze wspomnieć na koniec o kamerkach cofania, które również znajdują się w ofercie Smartcams, dzięki czemu już żadne miejsce postojowe nie będzie stanowiło dla Ciebie trudności. 

  Rejestratory jazdy

  na stronę
  Pokazuje 1 - 21 z 48 elementów
  Pokazuje 1 - 21 z 48 elementów