fb

Warto ubezpieczyć się na każdą ewentualność, a zwłaszcza, jeśli mowa o kierowcach samochodów. Codzienne poruszanie się po mieście, autostradach czy innych drogach szybkiego ruchu może sprawiać mnóstwo problemów, stresu oraz wiele sytuacji niespodziewanych, na które czasami po prostu nie mamy wpływu. Wówczas nasza ostrożność i rozwaga mogą zawieść, gdy inni wokół nas są bardziej roztargnieni. Właśnie w takich okolicznościach szczególne zdatny okazuje się rejestrator jazdy bez ekranu, który zapisze na karcie pamięci wszystkie najważniejsze incydenty drogowe, które następnie mogą stać się kluczowymi dla ujawnienia sprawcy kolizji czy też identyfikacji złodzieja samochodowego.

Nie jesteśmy w stanie całkowicie zlikwidować podobnych dewiacji i przejawów lekkomyślności na drodze, ale zawsze można zabezpieczyć swój własny interes, montując jeden z naszych rejestratorów jazdy bez ekranu. Świetnie sprawdzą się w wielu sytuacjach, a gwarantujemy, że mimo braku wyświetlacza potrafią spełnić swoją rolę należycie. Warto też zaznaczyć, że są to jedne z tańszych wersji kamerek, aczkolwiek posiadają równie dużo właściwości i dodatkowych funkcji, które pozwolą Ci nagrywać przebytą trasę oraz zapisywać poszczególne zdarzenia. Większość kamerek filmuje otoczenie metodą zapętlania, dzięki czemu starsze nagrania są zastępowane nowszymi, aczkolwiek w każdej chwili możesz wyłączyć tą opcję, co jednak spowoduje szybsze zapełnienie się karty pamięci. Dodatkowo nie musisz martwić się o jakość filmowania, ponieważ kamery dostosowują się zarówno do warunków dziennych, jak i nocnych, przez co każde nagranie jest zapisane w świetnej jakości.

Niektóre z naszych modeli posiadają również specjalny system, który zabezpiecza materiał filmowy po zderzeniu pojazdów, gdzie utrwalony zostaje moment przed i po kolizji. Taki film dowodowy nie zniknie, a zostanie trwale zapisany na karcie automatycznie, dzięki czemu masz pewność, że będziesz mógł obejrzeć go po całym zajściu. Co więcej, całe pole widzenia z obiektywu kamery jest bardzo szerokie, dzięki czemu zarejestrowane zostanie całe otoczenie wokoło pojazdu, co może mieć spore znaczenie podczas ustalania osoby odpowiedzialnej za spowodowanie stłuczki.

Rejestratory jazdy bez ekranu i wyświetlacza

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów