Informacja

Nowe produkty

Promocje

Rejestratory jazdy bez ekranu i wyświetlacza

Warto ubezpieczyć się na każdą ewentualność, a zwłaszcza, jeśli mowa o kierowcach samochodów. Codzienne poruszanie się po mieście, autostradach czy innych drogach szybkiego ruchu może sprawiać mnóstwo problemów, stresu oraz wiele sytuacji niespodziewanych, na które czasami po prostu nie mamy wpływu. Wówczas nasza ostrożność i rozwaga mogą zawieść, gdy inni wokół nas są bardziej roztargnieni. Właśnie w takich okolicznościach szczególne zdatny okazuje się rejestrator jazdy bez ekranu, który zapisze na karcie pamięci wszystkie najważniejsze incydenty drogowe, które następnie mogą stać się kluczowymi dla ujawnienia sprawcy kolizji czy też identyfikacji złodzieja samochodowego.

Nie jesteśmy w stanie całkowicie zlikwidować podobnych dewiacji i przejawów lekkomyślności na drodze, ale zawsze można zabezpieczyć swój własny interes, montując jeden z naszych rejestratorów jazdy bez ekranu. Świetnie sprawdzą się w wielu sytuacjach, a gwarantujemy, że mimo braku wyświetlacza potrafią spełnić swoją rolę należycie. Warto też zaznaczyć, że są to jedne z tańszych wersji kamerek, aczkolwiek posiadają równie dużo właściwości i dodatkowych funkcji, które pozwolą Ci nagrywać przebytą trasę oraz zapisywać poszczególne zdarzenia. Większość kamerek filmuje otoczenie metodą zapętlania, dzięki czemu starsze nagrania są zastępowane nowszymi, aczkolwiek w każdej chwili możesz wyłączyć tą opcję, co jednak spowoduje szybsze zapełnienie się karty pamięci. Dodatkowo nie musisz martwić się o jakość filmowania, ponieważ kamery dostosowują się zarówno do warunków dziennych, jak i nocnych, przez co każde nagranie jest zapisane w świetnej jakości.

Niektóre z naszych modeli posiadają również specjalny system, który zabezpiecza materiał filmowy po zderzeniu pojazdów, gdzie utrwalony zostaje moment przed i po kolizji. Taki film dowodowy nie zniknie, a zostanie trwale zapisany na karcie automatycznie, dzięki czemu masz pewność, że będziesz mógł obejrzeć go po całym zajściu. Co więcej, całe pole widzenia z obiektywu kamery jest bardzo szerokie, dzięki czemu zarejestrowane zostanie całe otoczenie wokoło pojazdu, co może mieć spore znaczenie podczas ustalania osoby odpowiedzialnej za spowodowanie stłuczki.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Dostępność

  Pełno-funkcyjny rejestrator trasy FULL HD w odpornej obudowie z szerokokątną kamerą aż 140 stopni, stabilizacją obrazu i Aparatem. Kamera działa zarówno w nocy jak i w dzień, rejestruje wszystkie zdarzenia na trasie, pozwoli ustalić sprawcę wypadku i rzeczywisty przebieg zdarzeń. Produkt PREMIUM - produkcja koreańska.

  349,99 zł 440,77 zł
  W magazynie
 • Dostępność

  Kamera samochodowa DR-750S-2CH to urządzenie, które posiada dwie oddzielne kamery z możliwością zamontowania ich z przodu oraz z tyłu samochodu.Dzięki czemu masz jeszcze lepsze możliwości rejestracji całej przebytej drogi samochodem. Obsługuje karty SD/HC do pojemności 128GB (tylko karty BlackVue).Urządzenie posiada Wi-Fi, dzięki czemu można przeglądać...

  1 799,99 zł 1 899,99 zł
  W magazynie
 • Dostępność

  BlackVue DR-750S-1CH- chipset Sony Starvis Kamera samochodowa DR-750S-1CH - następca popularnego modelu DR-650S-1CH -  to wysokiej klasy rejestrator samochodowy FHD. Obsługuje karty SD/HC do pojemności 128GB (tylko karty BlackVue). Urządzenie posiada komunikację Wi-Fi, dzięki czemu można przeglądać nagrania z kamery przez smartphon lub tablet bez...

  1 399,99 zł 1 499,99 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Dostępność

  Wideorejestrator BlackVue DR450-1CH jest wysokiej klasy urządzeniem rejestrującym obraz w jakości Full HD. Jednokanałowy wideorejestrator BlackVue DR450-1CH to rozwiązanie dla osób, którzy szukają wysokiej jakości wideorejestratora z nowoczesnych designem i z prostą obsługą. 

  791,99 zł 899,99 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów