fb

Dla wszystkich wielbicieli nowinek technologicznym przygotowaliśmy coś naprawdę niesamowitego, ponieważ doskonale wiemy jak szybko zmieniają się współczesne gadżety elektroniczne. Obecny rozwój pozwolił na stworzenie rejestratorów jazdy iOS, które są w pełni kompatybilne z telefonami typu iPhone. Oczywiście posiadamy również kamerki dostosowane do zwykłego systemu oprogramowania smartfonów, jednak rzadkość stanowią właśnie konfiguracje na podstawie iOS. Właśnie z tego względu nie mogło ich zabraknąć na Smartcams.pl, ponieważ oferujemy naszym klientom szeroki wybór kamerek, które dostosujesz do własnych kryteriów i zapotrzebowania. W razie wątpliwości czy niepewności możesz skontaktować się z naszymi doradcami, by ustalić szczegóły wybranego przez Ciebie modelu w zależności od wymagań.

Dzięki możliwości powiązania rejestratora z iPhonami, kierowca zyskuje o wiele więcej funkcji niż zwykły użytkownik kamerki bez opcji łączenia z innymi urządzeniami. Po pierwsze można na bieżąco podglądać obraz z rejestratora przedniego czy tylnego w zależności od tego jakie posiadasz w swoim samochodzie. Następnie możesz dowolnie zmieniać ustawienia kamery i konfigurować je z własnego telefonu, co jest zdecydowanie bardziej intuicyjne i prostsze, ponieważ na co dzień masz do czynienia z oprogramowaniem iOS. Jednocześnie nasze produkty posiadają funkcję zatrzymania, przeglądania filmów w różnych odstępach oraz rozpoznanie prędkości, przebiegu kilometrów czy innych parametrów na poszczególnych trasach. Wszystkie te informacje możesz uzyskać w nieskomplikowany i prosty sposób, dzięki czemu nieustannie masz pod kontrolą nagrania ze swojej kamerki.

Każde nagranie jest zapisywane na karcie pamięci, której stan i dostępność także możesz swobodnie sprawdzać ze swojego iPhona. Udostępniona przez niektórych producentów opcja łączenia rejestratora jazdy z oprogramowaniem telefonu jest bardzo przydatna, a zwłaszcza gdy potrzebujesz sprawdzić i przejrzeć ostatnie filmy w celu odnalezienia sprawcy kolizji czy też osoby, która zniszczyła Twój pojazdy. W takich i podobnych sytuacjach należy dokładnie obejrzeć taśmy, by łatwiej rozpoznać i przekazać na policję bardziej szczegółowe dane. Takie rozwiązanie daje naprawdę mnóstwo możliwość i przede wszystkim szansę na normalne i bezpiecznie funkcjonowanie wśród innych uczestników ruchu.

Rejestratory jazdy dla iphone z systemem iOs

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów