fb

Filtrowanie

Już wielokrotnie w naszym sklepie mogłeś przeczytać o zaletach i korzyściach płynących użytkowania kamer samochodowych, które oczywiście dostępne są na Smartcams.pl. Posiadamy bardzo szeroki wybór rejestratorów w różnych wersjach, dzięki czemu możesz zdecydować się na model najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. Niezmiennie uważamy, że powinny one stanowić element niezbędny w samochodzie każdego kierowcy, dlatego jeszcze raz zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją. Z drugiej jednak strony oferujemy liczne akcesoria do kamer samochodowych, które jako funkcjonalne gadżety sprawdzają się w wielu okolicznościach.

Wśród nich znajdziesz między innymi ładowarki do kamer samochodowych, bez których oczywiście nie można się obejść. W każdym zestawie rejestratora Smartcams zapewniamy ładowarkę do urządzenia, aczkolwiek czasami zdarzy się jej zapomnieć, zgubić albo nawet zepsuć, dlatego nic straconego, ponieważ możesz dokupić drugą ładowarkę za wyjątkowo niską cenę. Następnie polecamy także zakup rozdzielacza samochodowego dla osób, które są prawdziwymi wielbicielami gadżetów. Ich nadmierna ilość wewnątrz auta może skończyć się poplątaniem wszystkich kabli albo brakiem możliwości podłączenia wszystkie naraz. W tym celu między innymi może posłużyć Ci nasz rozdzielacz, dzięki któremu możesz jednocześnie ładować kamerkę, telefon oraz używać CB-radia. Bardzo przydatny okazuje się także transmiter z Bluetooth, który umożliwia jednocześnie głośne słuchanie ulubionej muzyki z głośników samochodowych, korzystanie z zestawu głośnomówiącego oraz czytników USB. Po przeczytaniu wszystkich jego specyfikacji na pewno stwierdzisz, że jest on uniwersalny i naturalnie niezbędny przy dalekodystansowych trasach.

Ostatnimi dodatkami z serii akcesoriów do kamer samochodowych są nadajniki WiFi i GPS, które możesz podłączyć do dowolnej kamerki, która nie posiada takowych funkcji. Zatem możesz zakupić tańszą wersję rejestratora, a do tego dokupić osobny element odpowiadający za połączenie internetowe albo lokalizację Twojego samochodu. W obu przypadkach zyskuje na tym kierowca, gdyż może bez problemu sterować swoim smartfonem ustawieniami kamerki i jej działaniem na bieżąco. Z drugiej strony nadajnik lokalizacyjny pomoże Ci w odnalezieniu się w nieznanych dotąd miejscach, a także umożliwi odszukanie najkrótszej bądź najszybszej drogi do celu. Nasze gadżety są niezwykle praktyczne i dość kompleksowe, ze względu na swoje liczne zastosowania, o których dowiesz się więcej z opisów produktów lub wskazówek naszych doradców.

Akcesoria do kamer samochodowych

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów