fb

Filtrowanie

Kamera sportowa to coraz częściej nieodłączny element osób aktywnych – podróżników, motocyklistów, miłośników wycieczek rowerowych, wspinaczek górskich, nurkowania czy sportów wodnych. Rejestrowanie filmów, pokazywanie ich w internecie i zdobywanie uznania obserwatorów, jest dziś dla wielu osób bardzo ważne. Jednak, by nagrywanie podczas jakiejkolwiek aktywności było możliwe, niezbędne są specjalne akcesoria, które zapewnią bezpieczeństwo kamery oraz sprawią, że nie będzie ona przeszkadzała w aktywności.

Uchwyty i mocowania

Wśród akcesoriów do kamer sportowych znajdują się przede wszystkim różne uchwyty i akcesoria do umocowania kamer w różnych miejscach. Kamera musi być odpowiednio zamontowana, aby nie spadła i umożliwiała praktyczne zastosowanie. Do wyboru są różne akcesoria służące do zamontowania kamery na kierownicy roweru, szybie samochodowej czy nawet specjalne szelki z uchwytem do umieszczenia kamery na samym sobie. Są także specjalne opaski, dzięki którym kamerę można zamontować na głowie. Oprócz tego dostępne są różne uchwyty do bezpiecznego trzymania kamery w dłoniach, włącznie z kijkami umożliwiającymi filmowanie z pewnej odległości, a nawet filmowanie samego siebie.

Obudowy ochronne

Obudowa to element, który zapewnia kamerze ochronę w ekstremalnych warunkach i nie tylko - chroni przed rozbiciem się kamery w razie upadku, zabrudzeniem czy nawet zamoczeniem. Dostępne są nawet obudowy wodoodporne, dzięki którym możliwe jest nagrywanie filmów pod wodą, podczas nurkowania.

Akcesoria do kamer samochodowych

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 24 elementów