fb

Już teraz możesz śmiało zakupić u nas kamerę cofania w zestawie, dzięki czemu zyskasz kilka uniwersalnych funkcji naraz. Z pewnością nie pożałujesz swojego wyboru, ponieważ działamy w tej branży od wielu lat, gdzie jesteśmy jednocześnie producentami, jak i dystrybutorami innych marek kamer cofania. Za każdym razem dbamy o najwyższą jakość produktów Smartcams, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z użyteczności rejestratorów i wymagań naszych klientów. Niezależnie od tego czy kamera będzie zainstalowana na zewnątrz pojazdu czy też w środku, możesz być pewien, że jej budowa ani właściwości nie ulegną zniekształceniu, dzięki nowoczesnym technikom zabezpieczającym.

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo połączeń, które tworzą kompleksowe i równie praktyczne zestawy kamer cofania. Pierwszym przykładem będą kamery montowane na lusterku, dzięki czemu widoczność z przodu samochodu jest pełnowymiarowa, a może okazać się to bardzo istotne podczas zarejestrowania stłuczki czy wypadku drogowego. Jednocześnie w zestawie otrzymasz drugą kamerkę tylną cofania, która podłączona do monitora na kokpicie u kierowcy pozwoli rejestrować między innymi otoczenia podczas parkowania w trudnodostępnych miejscach postojowych. Innym pomysłem na wyposażenie swojego samochodu są kamery cofania z osobnym rejestratorem, które sprawdzają się równie świetnie w wielu sytuacjach. Pamiętaj, że na drodze mogą Cię spotkać różne nieprzyjemne okoliczności, których absolutnie nikomu nie życzymy, aczkolwiek trzeba zdawać sobie sprawę z ich zagrożenia i w miarę możliwości zabezpieczyć się przed niesłusznym poniesieniem odpowiedzialność. Mowa nie tylko o kolizjach i wypadkach, ale również kradzieży czy uszkodzeniu pojazdu, gdzie zainstalowany rejestrator zapisze nagranie, co pomoże w ustaleniu sprawcy szkody. Jednocześnie większość kamer została wyposażone w system automatycznego utrwalania nagrań przy odczucie wstrząsu lub uderzania, dzięki czemu masz pewność posiadania trwałego dowodu.

Można by wymieniać w nieskończoność liczne zalety i zastosowanie naszych kamer cofania, które już teraz dostaniesz także w zestawach. Warto zapoznać się z oferowanymi przez nas dodatkami, gdzie gwarantujemy najwyższej jakości elementy elektroniczne i mechaniczne. Przy każdym produkcie znajdziesz krótki i przejrzysty opis, co dokładnie oferujemy przy zakupie konkretnego modelu rejestratora.

Kamera cofania zestaw

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 26 elementów