fb
Nowy

KAMERA COFANIA 8 LED RCA CHINCH MAŁA +

KAMERA COFANIA 8 LED RCA CHINCH MAŁA + Zobacz większe
4 5 1 opinie

Smartcams

94 Przedmioty

8LED

Nowy produkt

Nawet doświadczony kierowca doceni udogodnienia, jakie niesie ze sobą posiadanie kamerki cofania. Nie tylko pozwala obserwować tył pojazdu, ale zdecydowanie ułatwia wykonywanie codziennych, z pozoru prostych manewrów. Technologia poszła do przodu, oferując nam coraz nowocześniejszy sprzęt ułatwiający życie. Warto korzystać z tego typu funkcjonalnych urządzeń, jak chociażby kamera cofania!

KAMERA COFANIA 8 LED RCA CHINCH – dlaczego warto?

Kolorowa kamerka cofania firmy Smartcams jest odzwierciedleniem potrzeb kierowców, którym zależy na komfortowej i bezpiecznej jeździe. Posiada szerokokątny obiektyw 140°, dzięki czemu dostrzeżesz istotne szczegóły znajdujące się poza zasięgiem Twojego wzroku. Bez trudu zauważysz wszelkie słupki czy odpowiednio wcześnie zareagujesz, kiedy w losowej sytuacji ktoś wbiegnie wprost pod koła Twojego pojazdu.

Kamera posiada zasięg do 6 metrów, a w dodatku jest odporna na skrajnie niskie i bardzo wysokie temperatury oraz wszelkie, niekorzystne warunki atmosferyczne. Na panelu wyświetla pomocnicze linie, które ułatwiają parkowanie. Dzięki temu bez problemu zaparkujesz swój samochód na zatłoczonych parkingach lub w bardzo ciasnych uliczkach. Oprócz tego, dzięki superczułym czujnikom ułatwi również Twoje parkowanie w nocy.

Jest przeznaczona do stosowania dla każdego typu samochodu.

KAMERA COFANIA 8 LED RCA CHINCH – zestaw

W zestawie znajdziesz profesjonalną i funkcjonalną kamerkę cofania. Oprócz tego, w zależności od preferowanego sposobu montażu znajdziesz tu również śruby montażowe oraz dwustronną taśmę. Przewód zasilający jest długi na 6 metrów, więc pozwala na komfortowe podłączenie kamerki do źródła zasilania. Podobnie jak przewód video, który umożliwi odczyt obrazu na ekranie.

Kamera cofania – jak zamontować?

Największą zaletą prezentowanego modelu kamery jest jej niewielki rozmiar oraz innowacyjna i niezawodna prostota montażu. Można użyć specjalnej naklejki 3M, która znajduje się w zestawie lub zastosować małe wkręty. Nie musisz martwić się wtedy o instalowanie dodatkowego ekranu na szybie, który może rozpraszać, a nawet ograniczać pole widzenia.

Niejeden kierowca doceni użyteczność i pomoc, jaką niesie ze sobą kamera cofania. Wiele sytuacji na drodze może nas zaskoczyć, a zwłaszcza podczas z pozoru prostych manewrów. Montując kamerę cofania w swoim pojeździe zyskasz szansę, by zawracanie, cofanie i parkowanie stało się banalnie proste.

121c2e9b45d3b90e80591c493627
6d4ae51b44a180c6b3cd3093587e

Rozdzielczość wideoSD 480P
ObiektywSzerokokątny 140 stopni, 6 warstw szkła
Tryb nocnyTAK - diody LED
Gwarancja24 miesiące
KAMERA COFANIA 8 LED RCA CHINCH MAŁA +

49,99 zł

+

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis
Kup teraz, otrzymasz jutro
Zamów w ciągu:
Darmowa dostawa powyżej 200zł