fb

Wielofunkcyjne i ultranowoczesne – kamery samochodowe przód i tył dostępne są już w naszym sklepie internetowym Smartcams. Jesteśmy jednocześnie producentem, jak i dystrybutorem rejestratorów jazdy, które coraz częściej pojawiają się za szybą samochodów. Jednak w tym przypadku oferują podwójną kontrolę pojazdu poprzez zamontowanie kamerki zarówno z przodu, jak i tyłu, co zwiększa Twoje możliwości w czasie jazdy, a także zmniejsza ryzyko wystąpienia problemów. Każdy kierowca powinien bez zawahania skorzystać z takiego udogodnienia, ponieważ przynosi ono mnóstwo korzyści i przed wszystkim pewność oraz spokój podczas jazdy.

Najważniejszą zaletą kamerek samochodowych na przód i tył jest kontrola auta z obu stron, dzięki czemu w razie niespodziewanego wypadku czy kolizji, niezależnie od strony uderzenia, będziesz posiadać dowód swojej niewinności. Zarejestrowany przebieg wydarzenia będzie można następne obejrzeć na telefonie lub innym urządzeniu, gdy zakupisz specjalny model wyposażony w WiFi. Moment zderzenia najczęściej liczony jest chwilę przed i kilka sekund po wypadku, co nadal pozwala udokumentować całą sytuację oraz wskazać sprawcę całego zajścia, gdy na miejsce przyjedzie już policja. Tylna kamerka może służyć także jako wsparcie podczas parkowania, a zwłaszcza, gdy w środku auta mamy zainstalowany monitor do obserwowania sytuacji z tyłu samochodu. Wówczas o wiele łatwiej będzie Ci stanąć samochodem w trudnodostępnych miejscach, a nawet w ciemnościach, gdyż takie kamerki montowane między innymi w ramce tablicy rejestracyjnej posiadają również funkcję widzenia w nocy.

Kamery z obu stron będą stanowić równie dobre zabezpieczenie przed złodziejami czy wandalami, którzy niszczą cudze mienie. Dzięki nagraniom z rejestratora zwiększa się prawdopodobieństwo, że twarz sprawcy zostanie później znaleziona i rozpoznana. Zakup takiego zestawu kamer na przód i tył zapewni Ci więcej komfortu i pewności w trakcie jazdy, a co za tym idzie będziesz mógł także korzystać z wielu dodatkowych właściwości jak pomiar prędkości czy możliwość sterowania z własnego telefonu. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie i wyposaż swoje auto w nowoczesne kamerki!

Kamery samochodowe przód i tył

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 25 elementów