fb

Poruszanie się po drogach szybkiego ruchu, jak i po ulicach miasta może być równie niebezpieczne i ryzykowne dla Ciebie oraz pozostałych uczestników ruchu. Właśnie dlatego trzeba zachować odpowiednią ostrożność niezależnie od miejsca w jakim się znajdujesz, a pomóc w tym mogą między innymi kamery cofania z lusterkiem wstecznym, dzięki którym Twoja obserwacja otoczenia jest znacznie dokładniejsza i pewniejsza. Wynika to przede wszystkim ze specyficznej budowy rejestratora, który można zamontować jednocześnie z przodu i tyłu pojazdu, by zyskać jeszcze lepszą widoczność.

Wówczas kamera może zostać zainstalowana na lusterku wstecznym, by móc nagrywać sytuację na drodze od środka. Są one praktycznie niewidoczne z zewnątrz, dzięki swojej niewielkiej budowie, a to z kolei dobrze pozwala zarejestrować ewentualnych wandali niszczących cudze mienie. Niestety zdarzają się różne podobne sytuacje mniej lub bardziej niebezpieczne, które w późniejszym czasie mogą kosztować się mnóstwo stresu, czasu i energii. Właśnie chcąc temu zapobiec, możesz zaopatrzyć się w jedną z naszych kamer cofania, które trwale zapiszą i udokumentują każdorazowe zajście związane z Twoim samochodem. Jednocześnie warto zaznaczyć, że posiadają one wiele dodatkowych funkcji dotyczących między innymi nagrywania w nocy, stabilizacji obrazu i odporność na wstrząsy, a także czujniki ruchu, które mogą sygnalizować zbliżający się inny samochód, pojazd motoryczny czy też pieszego, których nie zawsze jesteś w stanie zauważyć w bocznych lusterkach.

Oczywiście sam obraz możesz również kontrolować na lusterku wstecznym, które jest zapewnione przez producenta, a mowa oczywiście o Smartcams. Działamy w tej branży od wielu lat i nadal pozostajemy w niej numerem jeden nie tylko, ze względu na konkurencyjne ceny, ale przede wszystkim jakość oferowanego sprzętu, który jest po prostu niezawodny. W dodatku zawsze możesz liczyć na naszą pomoc w razie jakichkolwiek wątpliwości czy problemów związanych z montażem kamer albo ich samą obsługą. Służymy szeroko pojętym wsparciem, gdzie możesz śmiało konsultować się z naszymi doradcami, a wspólnie rozwiążemy każdą napotkaną trudność.  

Kamery cofania z lusterkiem wstecznym

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów