fb
Jedną z kamer sportowych, która jest funkcjonalna i posiada wysokiej jakości parametry techniczne, jest JSE 4K Ultra HD. Jeśli masz zamiar kupić to urządzenia – zapoznaj się z naszym artykułem, gdzie przedstawiamy instrukcję obsługi.
Dlatego podczas wyboru karty musimy zwrócić uwagę na jej pojemność. Znaczenie ma także klasa prędkości. Jaką kartę do filmowania 4K wybrać? Dowiedz się z naszego artykułu!
Nie da się ukryć, że częste podróżowanie samochodem wiąże się z ryzykiem niefortunnych sytuacji na drodze. W razie tego typu losowych zdarzeń warto mieć zamontowany w samochodzie rejestrator jazdy. Czy wiesz na jaki się zdecydować? Pomożemy!
Zapraszamy do naszego wpisu, dzięki któremu dowiesz się jak poradzić sobie z zakłóceniami radia samochodowego. Dowiesz się w nim na co w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę oraz czy kamera samochodowa może mieć wpływ na jakość odbioru sygnału radiowego!
Tryb detekcji ruchu jest już obecny w większości rejestratorów, często jest również mylony z trybem parkingowym. Czy wiesz, na czym polega to ustawienie? A może zastanawiasz się, czy ma jakieś wady? Zapraszamy do naszego wpisu, w którym wyjaśniamy – czym jest detektor ruchu.
Showing 1 to 5 of 65 (1 Pages)