fb

Jak wybrać kamerę samochodową?

Posted by
Kamera samochodowa to bardzo przydatne urządzenie i często używane przez kierowców. Nagrania z urządzenia mogą być przydatne jako dowód w sprawie lub często umieszcza się je w Internecie, czy zachowuje do prywatnego użytku. Jej najważniejszym zadaniem jest przede wszystkim nagrywanie wszystkiego, co dzieje się na drodze. W poniższym artykule dowiesz się, jak wybrać odpowiednią kamerę samochodową. Zapraszamy do lektury.

Jak dbać o kamerę samochodową?

Posted by
Kierowcy coraz chętniej montują w swoich pojazdach kamery samochodowe. Dlatego ich obecność w wielu samochodach nie powinna być już czymś nowym. Urządzenia cały czas nagrywają wszystko, co dzieje się przed maską samochodu. Filmy z rejestratora mają zatem sporą wartość podczas rozstrzygania przebiegu kolizji czy wypadku drogowego. Jednak, aby urządzenie mogło cieszyć się nienaganną pracą, należy o niego dbać – w jaki sposób? Dowiesz się, czytając

Nowość Mio MiVue 785 – recenzja

Posted by
Mio MiVue 785 jest to nowość w naszym sklepie z kamerami samochodowymi Smartcams. Jest to niezwykle łatwy w montażu rejestrator jazdy, dzięki któremu możemy nagrywać naszą trasę i wszystko, co dzieje się wokół. To bardzo kompaktowe urządzenie, które zachwyca swoją funkcjonalnością.
Jeżeli właśnie zakupiłeś wideorejestrator jazdy, poza samym urządzeniem w pudełku znajdziesz jeszcze zasilacz do kamery samochodowej. Znaczna większość oferowanych przez producentów rejestratorów jazdy, jest wyposażona w zasilanie akumulatorowe. Część produktów jednak zaopatrzona została w kondensator. Na czym polega różnica i jakie są konsekwencje wyboru zarówno jednego, jak i drugiego sposobu zasilania kamery?
Rejestrator jazdy pozwala na bezpiecznie podróżowanie, zarejestrowanie nieuczciwego kierowcy lub nagrania nieprzewidzianego zdarzenia na drodze. Możemy łatwo monitorować trasę swojej podróży zarówno w dzień, jak i w nocy. Coraz bardziej popularne stają się również kamery samochodowe w lusterku, które posiadają wiele zalet, o których wspomnimy w poniższym artykule. Przedstawimy również ranking wybranych modeli, aby ułatwić Ci wybór odpowiedniego d
Showing 1 to 5 of 51 (1 Pages)