fb

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Kamera cofania

  Kamery samochodowe z nagrywaniem umożliwiają nagrywanie filmów i odtwarzanie ich na innym urządzeniu lub zapisywanie na karcie pamięci bądź na zewnętrznym nośniku. Warto zapisywać w ten sposób nagrania, gdyż czasem mogą okazać się bardzo przydatne.

  Nagrywanie kamerą samochodową

  Mała kamera samochodowa potrafi nagrać równie dobrej jakości materiały, jak profesjonalna kamera. Ogromną zaletą typowych kamer samochodowych jest odporność na wstrząsy, drgania i przeszkody, dzięki czemu nie wpływają one na nagrany obraz. Kamery samochodowe z nagrywaniem dają obraz wysokiej jakości, odpowiednio ostry i wyraźny, a powstałe nagrania nie zacinają się. Niektóre kamery mogą również rejestrować dźwięk.

  Odtwarzanie i zapisywanie nagrań

  Obraz z niektórych kamer można na bieżąco wyświetlać sobie na zewnętrznym urządzeniu po odpowiednim połączeniu go z kamerą (np. poprzez WiFi). Większość kamer jednak umożliwia zapisywanie nagrań na kartach pamięci, a nawet na zewnętrznych nośnikach. To ważne w sytuacji, gdy nasze nagranie ma być dowodem w sprawie wypadku, kolizji czy innego zdarzenia, którego jesteśmy uczestnikami bądź świadkami.

  Zapętlanie nagrań

  Trzeba jednak pamiętać, że kamery samochodowe z nagrywaniem rejestrują materiał w sposób pętlowy. Chodzi tutaj o to, że starsze nagranie jest usuwane na rzecz nowego. Oczywiście filmy zostają utrwalone na kartach pamięci i nie trzeba mieć obaw, że przez nagrywanie nowego, straci się poprzedni film, który jest dla nas ważny.

  Kamery samochodowe z nagrywaniem

  na stronę
  Pokazuje 1 - 21 z 54 elementów
  Pokazuje 1 - 21 z 54 elementów