fb

Kierowca powinien być przezorny i zawsze ubezpieczony, co oznacza konieczność posiadania swojej własnej kamerki samochodowej, dzięki której każda podróż może zostać nie tylko uwieczniona na nagraniu, ale stanowić twardy dowód w razie ewentualnej stłuczki czy kolizji. Trzeba liczyć się z podobnymi zdarzeniami na drodze i zapewnić sobie alibi, które może okazać się kluczowym dowodem na Twoją niewinność. Smartcams.pl to jedyne takie miejsce w internecie, gdzie znajdziesz tak szeroki wybór akcesoriów do samochodu. Co więcej, jesteśmy jednocześnie ich dystrybutorem, jak i producentem, dzięki czemu również sami możemy w pełni zadbać o jakość i wykonanie naszych rejestratorów jazdy z kamerą cofania.

Ten fantastyczny wynalazek zyskał już sympatię i zaufanie wielu kierowców, którzy zdecydowali się na zakup jednego z naszych modeli. Przykład kamerki cofania stanowi bardzo przydatny dodatek do każdego samochodu, a zwłaszcza tych starszych roczników aut, które nie posiadają w swoim wnętrzu tak nowoczesnych technologii jak wbudowana kamera i czujniki parkowania. Wówczas można samodzielnie wyposażyć się w podobnej klasy sprzęt, który wcale nie będzie kosztował Cię zbyt wiele. Porównując naszą ofertę z innymi, od razu rzuca się w oczy różnica cenowa, która wynika po prostu z naszej uczciwości wobec klienta i konkurencyjności wobec innych, a wcale nie traci na tym jakość naszych produktów. Rejestratory jazdy połączone z kamerą cofania sprawdzają się między innymi podczas parkowania, gdzie możesz na bieżąco podglądać sytuację z tyłu samochodu, by mieć pewność, że zmieścisz się na danym miejscu postojowym albo nie uderzysz w żadne przedmiot znienacka.

Z drugiej strony kamerka cofania pozwala także na rejestrowanie ewentualnych okoliczności zderzenia z innymi samochodem, gdzie ewidentnie winnym jest kierowca za Tobą. Jednak dla szybszego udowodnienia sprawy, warto mieć ze sobą nagranie z kamerki, która pokazuje prawdziwe uwarunkowania tego incydentu. Niektóre z naszych modeli posiadają również wbudowane czujniki ruchu, dzięki czemu będziesz mieć o wiele szybszą reakcję na zbliżający się do Ciebie pojazd z tyłu. Sprawdź i dowiedz się więcej o naszej ofercie na Smartcams.pl. 

Rejestratory jazdy z kamerą cofania

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 22 elementów