fb
Nowy

Kamera samochodowa w lusterku z androidem JSE HSJ235

Kamera samochodowa w lusterku z androidem JSE HSJ235 Zobacz większe
5 5 1 opinie

JSE

Brak w magazynie

Nowy produkt

Najwyższa jakość obiektywu kamery samochodowej w lusterku

Kamera samochodowa w lusterku JSE HSJ235 została wyposażona w obiektyw najwyższej jakości. Obiektyw składa się w pełni ze szkła, co umożliwia rejestrację obrazu bez zakłóceń. Wszystko dzięki przysłonie f/2.0 – f/2.4, która powoduje znacznie większe wpadanie światła przez obiektyw. Nagrywanie w warunkach nocnych jest zatem bardzo dokładne. Ponadto kamerka posiada technologię fisheye, czyli rybiego oka, co umożliwia nagrywanie obrazu w szerokim spektrum. Co więcej, ruchoma głowa urządzenia pozwala na regulację widoku kamery.

Szeroki kąt widzenia kamery cofania

Kamera JSE HSJ235 może pochwalić się szerokim kątem widzenia – aż 170 stopni. Kamera została wyposażona w obiektyw o najwyższej klasie A+, który nagrywa w szerokości aż 170 stopni. Pozwala to na nagrywanie nie tylko obrazu na wprost, ale również pobocza i lewej strony jezdni. Dwie kamerki otrzymasz w zestawie, gdzie jedna z nich montowana jest z tyłu i nagrywa w szerokości 120 stopni.

Detekcja ruchu

Funkcja, jaką jest detekcja ruchu, umożliwia automatyczne rozpoczęcie nagrywania w momencie wykrycia światła, ruchu i drgań. W przypadku, gdy na parkingu wystąpi kolizji, a ktoś już zarysuje Twój samochód, kamera natychmiast to nagra i prześle film do karty pamięci. Nagranie może następnie służyć jako dowód w sprawie czy oskarżeniu o winie.

Nagrywanie w pętli

To kolejna funkcja kamery samochodowej w lusterku. Urządzenie rejestruje kilkuminutowe filmy i zapisuje je na karcie pamięci, jednocześnie nadpisując starsze nagrania. Nagrania, które są najstarsze, usuwają się, a w nich miejsce zapisywane są nowe filmy. Umożliwia to na zapamiętanie najnowszych zdarzeń, nie przepełniając tym samym karty pamięci. Oczywiście funkcję nagrywania w pętli można wyłączyć.

G-Sensor

Czujnik wstrząsów lub przeciążeń jest niezwykle przydatną funkcją, która może okazać się niezastąpiona zwłaszcza podczas kolizji drogowej, gdzie kamerka JSE HSJ235 zapisze nagranie 10 sekund przed i 5 minut po całym wypadku lub stłuczki. Film zostanie także oznaczony kłódką, a więc nie zostanie usunięty przez wspomnianą funkcję nagrywania w pętli. Plik zostanie wyodrębniony i odpowiednio oznaczony.

Tryb nocny

Kamerka samochodowa w lusterku JSE HSJ235 może nagrywać również trasę po zmroku lub w nocy. Wszystko dzięki nowoczesnemu obiektywowi, który filmuje wszystkie detale. Tylna kamerka została wyposażona w specjalne diody IR.

Dodatkowo kamera w lusterku jest bardzo prosta i łatwa w montażu. Nie wymaga żadnych umiejętności. Montaż jest szybki i intuicyjny, więc nie sprawi większych problemów.

ruchomaglowka.png

Rozdzielczość wideoFull HD 1920x1080p 30 fps; 1280x720 60fps; 848x480 60fps; 640x480p
ProcesorAndroid 4.0
ObiektywSzerokokątny 170 stopni, 6 warstw szkła
Slot karty pamięciMicroSD do 32GB
Tryb nocnyTAK - nowoczesny obiektyw nie wymagający diód
Detektor ruchu / Redukcja wstrząsówTAK / TAK
Wskaźnik daty i godzinyTAK
ŁadowanieŁADOWARKA SAMOCHODOWA / STACJONARNA
Aparat12 MPX
Wyświetlacz5 "
Funkcja ZOOMTAK
Wbudowany głośnik i mikrofonTAK
Wide Dynamic RangeTAK
Gwarancja24 miesiące
Format wideoAVI
SensorNT99141
Bateria (akumulator)500 mAh
Automatyczne nagrywanie / Nagrywanie w pętliTAK / TAK
KompatybilnośćSAMOCHÓD OSOBOWY / CIĘŻAROWY
Materiał wykonania obudowyPLASTIK
Zabezpieczenie przed silnym rozładowaniem i przeładowaniemTAK
Montaż kameryNA LUSTERKO SAMOCHODOWE
Śledzenie prędkości oraz położenia (opcjonalnie z modułem GPS)TAK ZEWNĘTRZNY MODUŁ GPS
InterfejsSynchronizacja / Dodatkowe funkcje Google Maps
Odporność na wstrząsyNIE
HDRNIE
Funkcja kamery cofaniaTAK
Kamera przód i tyłTAK - NAGRYWANIE Z OBU KAMER JEDNOCZEŚNIE
Wyświetlacz dotykowyTAK
Kamera samochodowa w lusterku z androidem JSE HSJ235

699,99 zł

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis
Kup teraz, otrzymasz jutro
Zamów w ciągu:
Darmowa dostawa powyżej 200zł