fb

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Kamera cofania

  Już coraz więcej osób decyduje się na zakup kamerek samochodowych, głównie ze względu na komfort jazdy, a także bezpieczeństwo własne i pozostałych uczestników ruchu. To zdecydowany krok w stronę nowoczesności, do czego oczywiście zachęca nasz sklep internetowy Smartcams.pl. Jesteśmy w zupełności przygotowani i posiadamy największy wybór akcesoriów samochodowych w tak konkurencyjnych cenach. Nasi dotychczasowi klienci nadal do nas wracają i obdarowują tym razem swoich najbliższych, by sami wypróbowali liczne korzyści płynące z użytkowania rejestratorów jazdy z czujnikiem ruchu, których różnorodnych modeli absolutnie nie brakuje w naszym asortymencie.

  Specjalnie opracowany program działania pozwala na rozpoczęcie rejestrowania obrazu w momencie wykrycia ruchu, co pozwala na błyskawiczną reakcję ze strony kierowcy. Czujniki wbudowane w kamerkę zarówno z przodu, jak i z tyłu umożliwiają o wiele bezpieczniejsze wykonywanie manewrów na trasie, gdzie Twoja zbyt bliska pozycja względem innych pojazdów lub na odwrót jest od razu sygnalizowana przez system ostrzegawczy. Nasze kamerki nie tylko nagrywają otoczenie z każdej strony auta, ale również starają się chronić Ciebie oraz Twoich pasażerów przed ewentualną stłuczką, kolizją, a nawet wypadkiem. Nikomu nie życzymy podobnych sytuacji na drogach, aczkolwiek czasami takie przebieg zdarzeń wcale nie zależy od nas. Właśnie w tym celu powinieneś zaopatrzyć się w rejestrator jazdy z czujnikiem ruchu, by zapewnić sobie maksimum swobody podczas poruszania się po mieście czy drodze szybkiego ruchu. Wszędzie może być niebezpiecznie, dlatego lepiej w razie czego posiadać pewne trwałe dowody w postaci materiału filmowego.

  Z drugiej strony czujniki ruchu przydają się podczas parkowania, kiedy to z tyłu pojazdu mogą niespodziewanie pojawić się ludzie, zwierzęta czy też inne różne przedmioty. Wówczas wykrycie ich przez kamerkę funkcjonuje o wiele szybciej i skuteczniej, a Ty zyskujesz czas na zareagowaniem. To naprawdę bardzo przydatna funkcja, którą posiada już większość naszych produktów na sklepie. Możesz już teraz sam przekonać się o ich kompleksowym działaniu i użyteczności na kilka różnych sposobów.   

  Rejestratory jazdy z czujnikiem ruchu

  na stronę
  Pokazuje 1 - 21 z 49 elementów
  Pokazuje 1 - 21 z 49 elementów