fb

Jakość nagrań jest niesamowicie ważna, a zwłaszcza gdy mowa o zarejestrowaniu poczynań sportowców, którzy zazwyczaj przebywają w ruchu i uchwycenie ich aktywności w sposób wyraźny i czytelny niekiedy graniczy z cudem. Na szczęście rozwiązaniem tego problemu mogą być kamerki FHD, których jakość rozdzielcza równa się Full HD. To oznacza, że zakup takiego sprzętu jako wyposażenia sportowca będzie strzałem w dziesiątkę!

Najważniejszą funkcją kamer FHD jest zatem gwarancja najwyższej jakości nagrywania, dzięki nowoczesnej technologii, która jednocześnie umożliwia uchwycenie momentów i odwzorowanie ich z dużą precyzją w późniejszym filmie video albo na zdjęciu. Prędkość wykonywania pojedynczych klatek jest dopasowana do aktywności jaką się zajmujesz, a co więcej, efekt ostateczny jest wzmocniony dzięki nasyceniu światła i barw, odpowiedniemu kontrastowi i ostrości nagrania. Całość potem można dokładnie analizować i podzielić na poszczególne segmenty, które zostały perfekcyjnie uwiecznione przez nasze wysokiej jakości kamery sportowe. Wśród ich funkcjonalności można wymienić również stabilizację obrazu, wodoodporność czy wysoką rozdzielczość aparatu, co wpływa jednocześnie na funkcję ZOOM w aparacie i wyrazistość stworzonych zdjęć czy filmów.

Oczywiście do każdej kamery od Smartcams oferowane są pozostałe akcesoria, jak na przykład bojka, ładowarka z 2 bateriami czy pilot do sterowania kamerką. O wszystkim możesz przeczytać w opisie każdego z naszych produktów, a w razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań można konsultować się już bezpośrednio z nami. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że życie profesjonalnych sportowców albo przynajmniej osób zafascynowanych aktywnym spędzaniem czasu może być bardzo intensywne, czasami ryzykowne i pełne energii, dlatego nasze kamerki FHD idealnie się dla nich nadają dzięki swojej trwałej budowie i funkcjonalnościom. Wszystko to zebrane w jedną całość pozwoli Ci na spełnianie się na każdej płaszczyźnie sportowej bez ograniczeń.

Kamery Full HD

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów