fb

Zapraszamy również do nabycia naszych rejestratorów jazdy z osobną kamerą, która może być montowana przykładowo z tyłu pojazdu. Wówczas masz możliwość obserwacji obu kierunków jazdy, gdzie możesz śmiało przyznać, że kontrolujesz sytuację. Niestety nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko zaplanować i przewidzieć, a jesteśmy również zależni od pozostałych uczestników ruchu drogowego jak inni kierowcy, piesi czy też rowerzyści. Wszyscy powinni zachować ostrożność, aczkolwiek nie każdy o tym pamięta i niekiedy zdarzają się dość nieprzyjemne sytuacje, jak na przykład stłuczka albo kolizja. Żadnemu z naszych klientów Smartcams.pl nie życzymy podobnych okoliczności podróżnych, aczkolwiek musimy uświadomić Ci prawdopodobieństwo wystąpienia zderzenia na drodze.

W rezultacie to właśnie nagranie na kamerze powinno stanowić niepodważalny dowód na znalezienie winnego, dlatego zachęcamy do montowania rejestratorów jazdy w swoich autach. To zdecydowana gwarancja bezpieczeństwa zarówno przy wypadkach samochodowych, jak i kradzieży. Jak już wspomnieliśmy nie mamy wpływu na pojawiające się nieszczęścia, ale z pewnością możemy ułatwić późniejszą pracę policji, gdy poszukiwana jest osoba odpowiedzialna za spowodowanie niebezpiecznej sytuacji na drodze, uszkodzenie mienia czy jego okradanie. Zarejestrowane na kamerach filmiki są zapętlane, aczkolwiek w razie zderzenia z innymi pojazdem obraz zostaje automatycznie zapisany i zablokowany, by w żadnym razie nie zostać zastąpiony innym nagraniem. Masz wtedy pewność, że zabezpieczony film nadal istnieje na Twojej karcie pamięci, a Ty możesz go dowolnie przeglądać i analizować nieskończoną ilość razy.

Obsługa późniejszych nagrań jest równie banalna jak zamontowanie kamer, dzięki czemu możesz je przewijać, stopować i odtwarzać od nowa wiele razy. Zapewniamy, że zakupione w naszym punkcie rejestratory jazdy z osobną kamerką posiadają najwyższej jakości rozdzielczość nagrywania dźwięku i obrazu, co pozwala na dokładne i szczegółowe przeglądanie filmów. Równocześnie nie ma najmniejszego znaczenia pora dnia czy warunki atmosferyczne, ponieważ kamerki są dostosowane do różnych okoliczności i kryteriów, by w każdym wypadku sprawdzać się jak najlepiej. Naszym zdaniem każdy kierowca powinien posiadać takową kamerkę, aby czuć się pewniej wśród innych kierowców i móc prędzej zareagować na niektóre sytuacje na drodze.

Rejestratory jazdy z osobną kamerą

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 30 elementów