fb

Rejestratory jazdy do 200 zł

Rejestratory jazdy do 200 zł

Kierowcy coraz częściej decydują się na zakup kamery samochodowej, ponieważ nie tylko wpływa na bezpieczeństwo, ale również ułatwia jazdę i zabezpiecza przed niespodziewanymi sytuacjami na drodze. Dlatego dzięki kamerze samochodowej możesz monitorować wszystko, co dzieje się przed maską pojazdu. Wiele osób poszukuje rejestratora jazdy do 200 zł. Jakie zatem wybrać urządzenie do tej kwoty? Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem – przedstawimy kilka ciekawych modeli kamery samochodowej.

Rejestrator do 200 zł – czy gwarantuje dobrą jakość nagrań?

Niezależnie od tego, czy wybrana kamera samochodowa kosztuje 200 zł, czy ponad 200 zł, nie każdy model zagwarantuje nam nagrywanie obrazu wysokiej jakości w każdych warunkach. Dobra jakość filmowanego obrazu uzależniona się od oświetlenia, kąta widzenia, miejsca czy warunków pogodowych. Dlatego wybranie rejestratora jazdy o odpowiednich funkcjach i parametrach technicznych jest niezwykle ważne. Gdy zdecydujemy się na kamerę do 200 zł, nie musi oznaczać to, że będzie nagrywać filmiki o złej jakości – wręcz przeciwnie, może się okazać, że jest to bardzo dobre urządzenie.

Parametry techniczne w rejestratorze jazdy – na co zwrócić uwagę?

Zarejestrowane nagranie z kamery samochodowej może okazać się nieprzydatne, gdy zdecydujemy się na wybór urządzenia o gorszych parametrach technicznych. Dlatego skupmy się teraz na tym, co powinien posiadać rejestrator jazdy.

 • Rozdzielczość – minimalna rozdzielczość nagrywanego obrazu powinna wynosić 1280x720, czyli HD. Obecnie większość urządzeń może pochwalić się jakością Full HD, a nawet 4K. Dlatego warto wybrać kamerę z dobrą rozdzielczością, dzięki czemu nagrany obraz będzie czytelny oraz wyraźny.
 • Zapisywanie nagrań – gdy chcemy uniknąć sytuacji, w której może zabraknąć miejsca na karcie, wyposażmy urządzenie w zewnętrzną kartę pamięci. Niektóre modele nagrywają również w pętli, gdzie starsze nagrania są automatycznie nadpisywane nowymi. Dlatego może okazać się, że przez nieuwagę pozbyliśmy się ważnego dla nas pliku.
 • Kąt widzenia – kamery samochodowe powinny posiadać szerokokątne obiektywy, aby móc zarejestrować wszystko, co dzieje się na obu pasach jeździ. Przyjmuje się, że minimum kąt widzenia musi wynosić 120 stopni.
 • Tryb nocny – w sytuacji, gdy dużo podróżujemy wieczorami lub w nocy musimy wybrać kamerę z trybem nocnym, dzięki czemu możemy nagrywać obraz nocą. Do tego przydatne okażą się również diody podczerwieni (IR).
 • Czujnik ruchu – rejestrator uruchomi się w momencie, gdy samochód ruszy lub w sytuacji, jeśli wyczuje ruch wokół samochodu.
 • Dodatkowe funkcje – wiele urządzeń może pochwalić się obecnością dodatkowymi parametrami, np. GPS, Bluetooth czy nawet Wi-Fi. Bardzo przydatny jest G-Sensor, który jest czujnikiem wstrząsu i podczas gwałtownego hamowania czy uderzenia zabezpiecza nagranie przed usunięciem oraz zniszczeniem. Tryb parkingowy to kolejna funkcja przydatna podczas parkowania. Kamera wykrywa zaparkowany samochód i przechodzi w stan uśpienia oraz reaguje, jeśli wyczuje wstrząs lub ruch w wyniku kolizji.
 • Akumulator – rejestratory zazwyczaj mają wbudowane własne akumulatory, dlatego nie ma konieczności podłączenia urządzenia do zasilania zewnętrznego. Jednak niektóre modele będą tego wymagać i trzeba będzie podłączyć je do ładowarki samochodowej.

Rejestratory jazdy do 200 zł – polecane modele

Po zapoznaniu się z najważniejszymi parametrami oraz funkcjami kamery samochodowej, warto przedstawić kilka modeli rejestratora jazdy do 200 zł. Wymienione modele znajdziesz w naszym sklepie, dlatego nie musisz martwić się ich szukaniem po innych stronach z tego typu urządzeniami. To kamery, które cechuje dobra jakość w nieco tańszej wersji w porównaniu z innym modelami, dlatego z pewnością wybierzesz odpowiedni rejestrator dla siebie, który spełni Twoje oczekiwania.

Kamerka samochodowa JSE CDR-226 to bardzo funkcjonalne urządzenie o rozdzielczości Full HD w odpornej obudowie z szerokokątnym obiektywem. Rejestrator świetnie sprawdza się w warunkach dziennych oraz nocnych i umożliwia rejestrowanie wszystkiego, co dzieje się na trasie.

Cena: 189,99 zł

Rejestrator jazdy z kamerą cofania CDR820 to zdecydowanie sprzęt z wysokiej półki, który posiada 3 kamery umożliwiające nagrywanie z przodu, wewnątrz auta oraz z tyłu (kamera cofania). Materiały nagrywane są w jakości Full HD, a model ten ma dodatkowo G-Sensor oraz tryb nocny i parkingowy.

Cena: 198,00 zł

Kamera samochodowa w lusterku SmartCams HSJ-226 to rejestrator jazdy w lusterku wstecznym, który nagrywa w rozdzielczości Full HD z szerokokątnym obiektywem oraz stabilizacją obrazu. Kamera świetnie działa w dzień oraz w nocy, a także posiada rejestrator w zestawie do montażu z tyłu samochodu.

Cena: 189,00 zł

Kamera samochodowa CDR186 GS8000L to rejestrator, który nagrywa filmy w jakości Full HD ze stabilizacją obrazu oraz aparatem. Nieco tańszy od swoich poprzedników, co sprawia, że możemy wybrać urządzenie tanie, ale z bardzo dobrymi parametrami.

Cena: 129,99 zł

Kamera samochodowa SmartCams X200 to rejestrator z szerokokątnym obiektywem, stabilizacją obrazu oraz aparatem. Jest niezwykle prosty w montażu oraz posiada wiele udogodnień, np. tryb nocny z diodami LED czy wykrywanie ruchu.

Cena: 109,99 zł

1 Comments

  • Avatar
   HD cdr 820
   gru 19, 2019

   Witam, Czy można prosić o instrukcje obsługi do kamery smartcam hd cdr820 w mailu zwrotnym? Pozdrawiam, Piotr Kobus