fb

Z pewnością coraz częściej wyjeżdżasz ze swojej rodzinnej miejscowości, co jednocześnie oznacza konieczność odnalezienia się w innych i nieznanych dotąd terenach. Jednak czasy nieco się zmieniły i rzadko można już spotkać kierowców, którzy korzystają z map papierowych albo pytają przechodniów o drogę, co jest oczywiście bardzo męczące i mozolne, przez co Twój cel podróży prędzej się oddala niż zbliża. Na szczęście powstała nowoczesna nawigacja z nadajnikiem GPS, który pomoże nam zlokalizować nasze położenie, by następnie wyznaczyć najszybszą lub najkrótszą trasę. To rozwiązanie zdecydowanie sprzyja kierowcom na całym świecie, gdzie mogą bez problemu przemieszczać się po różnych miastach, a nawet krajach.

Jednak my przygotowaliśmy dla Ciebie coś jeszcze lepszego i bardziej praktycznego w postaci kamery cofania z nawigacją. Gwarantujemy pełne zadowolenie i komfort jazdy, ponieważ w tym samym czasie możesz korzystać z wyznaczonej drogi oraz kontrolować otoczenie dookoła Twojego pojazdu bez konieczności zerkania w lusterka. Część naszych kamer została wyposażona w specjalny system ADAS, który sygnalizuje kierowcy zbyt szybkie zbliżanie się do samochodu z przodu, nadjeżdżający niebezpiecznie pojazd z tyłu lub wyjechanie poza linii, co również może spowodować nieszczęśliwy wypadek. Wszystko to zostało opracowane dla Twojego bezpieczeństwa i pasażerów, gdzie wszyscy możecie zaufać nowym technologiom i odetchnąć z ulgą podczas długodystansowych tras. Nie musisz martwić się o zgubienie prawidłowej trasy, ponieważ nawigacje w kamerach cofania posiadają odpowiednie aktualizacje, dzięki czemu na bieżąco będziesz mógł poruszać się nowo otwartymi drogami.

Kamera cofania pozwala także na łatwiejsze i szybsze parkowanie, co sprawia nie lada problem niektórych kierowcom. Jednak nie musisz się tym już absolutnie przejmować, ponieważ kamera z monitorem pokaże na ekranie linie pomocnicze, dzięki czemu parkowanie stanie się jednym z Twoich ulubionych manewrów. Rejestrowanie otoczenia pozwala również zabezpieczyć się przed uszkodzeniem lub kradzieżą samochodu, gdzie dzięki nagraniu będzie można ustalić winnego i pociągnąć go do odpowiedzialności. Smartcams to jedyne takie miejsce, gdzie możesz liczyć na wysokiej jakości produkty i konkurencyjnie niskie ceny.

Kamery cofania z nawigacją GPS

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów