fb

Filtrowanie

Na parkingu mogą wydarzyć się różne nieprzyjemne rzeczy. Ktoś może uderzyć albo zahaczyć o nasz samochód podczas parkowania swojego obok lub wyjeżdżania wcześniej zaparkowanym. Parkujemy pod drzewem? Może spaść czasem jakaś gałąź, która zostawi na lakierze ślad, podobny do tego, który może zostawić inna osoba. Może wtedy przydać się nagranie z kamery. Musi to jednak być kamera z trybem parkingowym.

Tryb parkingowy – co oznacza?

Kamery samochodowe z trybem parkingowym automatycznie zarządzają odpowiednim trybem pracy pod względem pozycji, w jakiej znajduje się nasz pojazd – jedzie czy stoi na parkingu. W ten sposób mamy monitoring naszego auta przez całą dobę. Trzeba jednak pamiętać, że kamery tego typu muszą być stale podłączone do zasilania.

Zalety trybu parkingowego

Nie jest łatwo rozpoznać, skąd wzięły się rysy, otarcia czy wgniecenia na naszym samochodzie. Nie jest też łatwo dopaść winowajcę, który uszkodził nam samochód podczas postoju na parkingu. Kiedy samochód stoi, my jesteśmy zwykle poza nim i nie mamy nad nim kontroli. Kamery samochodowe z trybem parkingowym zapewniają ten komfort. Dzięki nim możemy być spokojni o to, że jeśli coś niemiłego wydarzy się pod naszą nieobecność, dzięki nagraniu szybko zlokalizujemy sprawcę. Nasza kamera może także zarejestrować inne zdarzenie na parkingu. Wtedy nagranie może stać się zarówno dla policji, jak i poszkodowanego dowodem w sprawie. Niewątpliwie warto wybrać do swojego pojazdu kamerę z trybem parkingowym.

Kamery samochodowe z trybem parkingowym

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 47 elementów