fb

Filtrowanie

Przedstawiamy jeden z lepszych wynalazków ostatnich czasów, co potwierdzą z pewnością wszyscy posiadacze wideorejestratorów. Ich zastosowanie może być naprawdę nieograniczone, a powstające coraz nowsze modele kamerek sprawiają, że kierowcy czują się  z nimi znacznie bezpieczniej i pewniej. Ty również możesz zadbać o ich obecność w swoich samochodzie, dzięki naszej bogatej ofercie na Smartcams.pl, gdzie przygotowaliśmy dla naszych klientów zarówno własny sprzęt do nagrywania, jak i kamery pozostałych producentów, którzy oferują wysoką jakość nagrywania i funkcjonowania wideorejestratorów.

Możesz dostać j u nas pod różną postacią, gdzie najczęściej pojawiającym modelem jest wolnostojąca kamerka, którą możesz zamontować z przodu samochodu. Jednak istnieją także pozostałe i bardziej innowacyjne modele, jak na przykład kamerka w lusterku wstecznym albo połączona z osobnym monitorem czy też tym wbudowanym w kokpit auta. Wszystkie rozwiązania są bardzo wygodne, aczkolwiek musisz zdecydować się na jeden z nich według własnego uznania. Zdecydowanie możemy polecić wideorejestratory bezprzewodowe, ponieważ zapewniają we wnętrzu więcej przestrzeni i schludność, czego mogłoby zabraknąć w mniejszych samochodach i okablowanymi kamerkami. Każda z nich posiada także odmienne właściwości i parametry, które należy ze sobą porównywać i zdecydować się na najkorzystniejsze dla Ciebie. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na rozdzielczości i jakość nagrywania, gdzie im jest ona wyższa, tym lepszy i wyraźniejszy obraz oglądany na monitorze lub ekranie telefonu, gdy masz do swojej dyspozycji kamerkę z połączeniem WiFi.

Wszelkie inne dodatki powinny być głównie oparte na jakości nagrywania, bez czego materiał nie nadaje się do analizowania szczegółów widocznych na filmie. Jest to bardzo ważne zwłaszcza w przypadku, gdy mamy rozpoznać numery rejestracyjne samochodu, który spowodował wypadek albo kolizję z naszym udziałem. Dobrze jest mieć również na uwadze kamery z nocnym trybem nagrywania, dzięki czemu nawet ciemność nie stanowi żadnej przeszkody. Poza tym można u nas zaopatrzyć się w wideorejestratory z wbudowanym nadajnikiem GPS, dzięki czemu kamera może stanowić jednocześnie Twoją nawigację. Również wszelkie pomiary prędkości czy przebieg kilometrów są dostępne wśród parametrów naszych kamerek, dzięki czemu każdy odnajdzie tutaj coś dla siebie, co będzie spełniać jego wszelkie oczekiwania.

Wideorejestratory samochodowe

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 45 elementów