KAMERA SAMOCHODOWA GNET GI500 DUAL

PROMOCJA-150,00 zł

699,99 zł brutto

549,99 zł brutto

+

1000 Przedmioty

Nowy produkt

Pełno-funkcyjny rejestrator trasy FULL HD w odpornej obudowie z szerokokątną kamerą aż 140 stopni, stabilizacją obrazu i Aparatem. Kamera działa zarówno w nocy jak i w dzień, rejestruje wszystkie zdarzenia na trasie, pozwoli ustalić sprawcę wypadku i rzeczywisty przebieg zdarzeń. W zestawie również kamera tylna wraz z okablowaniem. Produkt PREMIUM - produkcja koreańska.

Więcej szczegółów

0 5 0 opinie
Opis
Rozdzielczość wideoFull HD 1920x1080p 30 FPS
ProcesorFull HD SONY CMOS Sensor
ObiektywSzerokokątny, klasa A+, 170 stopni, 6 warstw szkła
Slot karty pamięciTAK Micro SD - DO 128 GB
Tryb nocnyTAK
Detektor ruchu / Redukcja wstrząsówTAK / TAK
Wskaźnik daty i godzinyTAK
ŁadowanieDC 12V - 24V mini USB lub Ładowarka Samochodowa (opcjonalnie kabel podłączenia do gniazda bezpieczników)
Aparat13MPX
WyświetlaczDotykowy 5" OLED IPS
Funkcja ZOOMTAK
Wbudowany głośnik i mikrofonTAK / TAK
Wide Dynamic RangeTAK
Gwarancja24 miesiące realizowana w Polsce
Format wideoMOV , AVI
SensorGsensor, czujnik ruchu, Inteligentny tryb parkingowy
Bateria (akumulator)Brak - wymagane podłączenie stałe do trybu parkingowego
Automatyczne nagrywanie / Nagrywanie w pętliTAK
KompatybilnośćPrzewodnik głosowy TAK w języku polskim / Inteligentna dioda TAK - informuje o aktualnym trybie nagrywania (parkingowy
Śledzenie prędkość oraz położenia (opcjonalnie z modułem GPS)17
InterfejsSynchronizacja / Dodatkowe funkcje Google Maps
Więcej informacji

WITAJ NA AUKCJI OFICJALNEGO DYSTRYBUTORA KOREAŃSKIEJ MARKI GNET. FIRMA SMARTCAMS JEST JEDYNYM OFICJALNYM DILEREM TYCH REJESTRATORÓW JAZDY W POLSCE. WEJDŹ NA STRONĘ PRODUCENTA I SPRAWDŹ:  

http://www.gnetsystem.com/en/sub4/sub1.php
INNOWACYJNA TECHNOLOGIA KOREAŃSKIEGO PRODUCENTA KAMER POZWOLIŁA NA WYCOFANIE EKRANU LCD Z REJESTRATORA JAZDY.  JUŻ NIE MUSISZ MARTWIĆ SIĘ MIGAJĄCYM I RAŻĄCYM WYŚWIETLACZEM PODCZAS JAZDY. KAMERA POINFORMUJE CIĘ O AKTUALNYM STATUSIE I NAGRYWANIU (PRZEWODNIK GŁOSOWY ORAZ INTELIGENTNA DIODA), A USTAWIENIA URZĄDZENIA I NAGRYWANY FILM SPRAWDZISZ NA SWOIM SMARTFONIE! (KAŻDY SMARTFON Z OBSŁUGĄ WIFI BĘDZIE MÓGŁ KORZYSTAĆ Z APLIKACJI GNET - ANDROID ORAZ IOS). KAMERA JEST RÓWNIEŻ WYPOSAŻONA W PRZYCISK SMART KTÓRYM SPRAWDZISZ STAN KARTY PAMIĘCI.


INNOWACYJNA TECHNOLOGIA KOREAŃSKIEGO PRODUCENTA KAMER POZWOLIŁA NA WYCOFANIE EKRANU LCD Z REJESTRATORA JAZDY.  JUŻ NIE MUSISZ MARTWIĆ SIĘ MIGAJĄCYM I RAŻĄCYM WYŚWIETLACZEM PODCZAS JAZDY. KAMERA POINFORMUJE CIĘ O AKTUALNYM STATUSIE I NAGRYWANIU (PRZEWODNIK GŁOSOWY ORAZ INTELIGENTNA DIODA), A USTAWIENIA URZĄDZENIA I NAGRYWANY FILM SPRAWDZISZ NA SWOIM SMARTFONIE! (KAŻDY SMARTFON Z OBSŁUGĄ WIFI BĘDZIE MÓGŁ KORZYSTAĆ Z APLIKACJI GNET - ANDROID ORAZ IOS). KAMERA JEST RÓWNIEŻ WYPOSAŻONA W PRZYCISK SMART KTÓRYM SPRAWDZISZ STAN KARTY PAMIĘCI.KAMERA POSIADA WEJŚCIA: GPS, WIFI, ZASILANIA ORAZ SLOT KART MICRO SD (ZALECANA SZYBKOŚĆ TO MINIMUM CLASS 10)
GWARANCJĄ AUTENTYCZNOŚCI PRODUKTU JEST NALEPKA IDENTYFIKACYJNA PRODUCENTA. PAMIĘTAJ, ŻE TYLKO U NAS KUPUJESZ ORYGINALNE URZĄDZENIE OD JEDYNEGO OFICJALNEGO DYSTRYBUTORA GNET W POLSCE.
OPCJONALNIE MOŻNA ZAKUPIĆ DO KAMERY MODUŁ GPS, KTÓRY BEDZIE REJESTROWAŁ PRĘDKOŚĆ SAMOCHODU, ORAZ JEGO LOKALIZACJĘ. DOSTĘPNA JEST RÓWNIEŻ APLIKACJA GNET PC VIEWER, DZIĘKI KTÓREJ MOŻNA WYGODNIE ODTWARZAĆ NAGRANIA ORAZ SPRAWDZAĆ PRZEBIEG TRASY.DO KAŻDEGO ZESTAWU DOŁĄCZAMY MODUŁ WiFi - POZWALA NA POŁĄCZENIE SIĘ ZE SMARTFONEM. DZIĘKI TEMU MOŻESZ ZMIENIĆ USTAWIENIA KAMERY ORAZ ZOBACZYĆ PODGLĄD NA ŻYWO.  W WYPOSAŻENIU STANDARDOWYM, OPRÓCZ WSZYSTKICH NIEZBĘDNYCH AKCESORIÓW, ZNAJDZIESZ RÓWNIEŻ KARTĘ PAMIĘCI MICROSD 16GB GNET CLASS10