fb

Nawigacja z wideorejestratorem – ranking

Nawigacja z wideorejestratorem – ranking

Jeżeli szukasz nawigacji z wideorejestratorem to bardzo dobre miejsce, żeby zapoznać się z najlepszymi urządzeniami dostępnymi na rynku!

Obecnie pojawia się coraz więcej produktów, które łączą ze sobą 2 lub nawet więcej urządzeń. Jednym z nich jest właśnie wideorejestrator z nawigacją. Takie rozwiązania dają użytkownikowi szereg udogodnień. Kupując wideorejestrator z nawigacją nie tylko zaoszczędzisz, ale także zwiększysz widoczność drogi. Każde urządzenie przymocowane do szyby w aucie ogranicza w pewien sposób dokładny podgląd tego, co dzieje się na drodze.

Dlaczego warto kupić nawigację z wideorejestratorem?

Nawigacja z wideorejestratorem jest udogodnieniem dla każdego kierowcy. Jednak szczególnie docenią ją osoby, które na co dzień pokonują wiele kilometrów. Każdy zawodowy kierowca powinien mieć ze sobą nawigację z wideorejestratorem, wyruszając w długie trasy. Dobre urządzenie tego typu nie tylko ułatwi Ci codzienną pracę, ale będzie także cennym dowodem w przypadku nieprzyjemnych zdarzeń na drodze. Dla przykładu kiedy dochodzi do stłuczki nie z Twojej winy, zarejestrowany film jest tego dowodem. Dzięki temu sytuacja jest wyjaśniona sprawnie, a ty niejednokrotnie oszczędzasz czas i pieniądze.

Nawigacja samochodowa z wideorejestratorem będzie przydatna również podczas przyjemnych okoliczności. Mając ją przy sobie możesz utrwalić trasę oraz piękne krajobrazy na wakacjach w kraju lub za granicą.

Nawigacja z wideorejestratorem – na co jeszcze zwrócić uwagę?

Istotnym czynnikiem przy wyborze nawigacji z wideorejestratorem jest wielkość ekranu. Korzystanie zarówno ze zbyt małej, jak i zbyt dużego urządzenia jest w dłuższej perspektywie po prostu męczące. Najlepiej korzysta się z tych, których rozmiar wyświetlacza wynosi nie więcej niż 10 cali. Oprócz tego ważna jest dostateczna czytelność obrazu w dużym nasłonecznieniu.

Kolejnym parametrem, na który warto zwrócić uwagę, jest rozdzielczość kamery wideorejestratora. Im wyższa rozdzielczość, tym nagrany obraz będzie wyraźniejszy. Istotny jest także kąt widzenia obiektywu. Najlepiej sprawdzają się szerokokątne kamery.

Nawigacja z wideorejestratorem – które urządzenie wybrać?

Poniżej przedstawiamy ranking 5 nawigacji z wideorejestratorem, na które warto zwrócić uwagę. Kup któreś z poniższych urządzeń i ciesz się bezpieczną oraz komfortową jazdą samochodem!

5. Wideorejestrator kamera MIO MiVue 785 GPS FHD ADAS

Urządzenie jest kompatybilne z samochodami osobowymi oraz ciężarówkami. Nawigacja z wideorejestratorem wyposażona jest w nowoczesny obiektyw oraz tryb nocny. Szerokokątna kamera posiada także detektor ruchu oraz redukcję wstrząsów.

Wideorejestrator kamera MIO MiVue wyróżnia się na tle innych podobnych urządzeń bardzo dobrą jakością oraz solidnym wykonaniem. Stwarza także możliwość montażu dodatkowej tylnej kamery. Przez cały okres eksploatacji urządzenia masz również dostęp do bezpłatnej aktualizacji bazy fotoradarowej.

4. Kamera samochodowa z nawigacją GPS DOTYKOWY EKRAN FV 4G

Ten model nawigacji z wideorejestratorem Smartcams jest innowacyjnym i funkcjonalnym rozwiązaniem dla Twojego samochodu. Możesz umieścić w nim kartę sim i z powodzeniem korzystać z Internetu LTE. Ponadto urządzenie wyposażone jest dotykowy ekran. Warto podkreślić, że kamera podczas nagrywania nie będzie Cię rozpraszać, ponieważ na wyświetlaczu włączy się wygaszacz ekranu. Lustro pokryte niebieskim szkłem antyodblaskowym ochroni Cię również przed wieczornym błyskaniem świateł samochodów jadących za Tobą.

Nawigacja z wideorejestratorem Smartcams wyposażona jest także w kamerę cofania! Dzięki temu możesz obserwować tył pojazdu, a także z łatwością wykonywać codzienne manewry na drodze. Kamera Smartcams Android Dual zawiera dodatkowo w zestawie wyposażenie, które pomoże Ci zamontować urządzenie.  

3. Kamera samochodowa BlackVue DR590-1CH

Kamera samochodowa BlackVue DR590-1CH to przede wszystkim wysoka rozdzielczość rejestrowania obrazu, która wynosi 1090p przy 30 klatkach na sekundę! Dzięki temu możesz uchwycić każdy drobny szczegół na drodze. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w funkcję automatycznego trybu parkingowego. Funkcja detekcji ruchu jest buforowana. W praktyce oznacza to, że zapis video następuje z wyprzedzeniem.

Urządzenie obsługuje karty pamięci 128 GB, co daje Ci zapis ponad 15 h materiału video! Wideorejestrator z nawigacją jest kompatybilny zarówno dla samochodów osobowych, jak i ciężarówek.

2. Kamera samochodowa z nawigacją SMARTCAMS HSJ3000 ANDROID

Rejestrator w lusterku HSJ3000 posiada 10 calowy ekran, który montuje się na lusterku wstecznym. W żaden sposób nie przeszkadza to jednak w codziennym prowadzeniu samochodu, wręcz przeciwnie, jest dużym ułatwieniem. Ten model marki Smartcams nagrywa obraz o wysokiej rozdzielczości Full HD 1080p. Kupując to urządzenie, w zestawie otrzymujesz także kamerę cofania, która dzięki pomocniczym liniom ułatwia parkowanie.

Rejestrator w lusterku HSJ3000 daje Ci również dostęp do aplikacji łączącej się ze smartfonem. Urządzenie wyposażone umożliwia również nagrywanie w pętli oraz tryby parkingowe. To wysokiej klasy urządzenie, które na stałe odmieni Twoją codzienną jazdę samochodem!

1. Kamera samochodowa MIO MiVue 798 Dual SONY STARVIS

Rejestrator jazdy MiVue ™ 798 Dual jest liderem wśród urządzeń tego typu. Zarejestrowane video uchwyci każdy detal ze względu na nagrywanie obrazu w jakości QHD, czyli 2.5K. Szerokokątna kamera i sensor optyczny dodatkowo wpływają na jeszcze lepszą jakość nagrań.

Urządzenie wyposażone jest także w takie systemy wspomagające jak  ADAS, LDWS, FCWS. Dzięki temu Twoja podróż będzie wyjątkowo komfortowa i bezpieczna.

Kamerka samochodowa MiVue ™ 798 Dual dostarczy Ci także aktualne informacje o radarach. Jeżeli tylko zechcesz kamera może też zapisywać Twoją prędkość i lokalizację. Urządzenie jest kompatybilne zarówno z samochodami osobowymi, jak i ciężarówkami. Wyjątkowo designerska obudowa jest także bardzo trwała. Bogaty zestaw dostarczy Ci wszystkiego, czego potrzebujesz do komfortowej i bezpiecznej jazdy.

Urządzenie, które łączy ze sobą nawigację i rejestrator to bardzo wygodna opcja, na którą decyduje się coraz więcej klientów. Przy zakupie nawigacji z wideorejestratorem warto zwrócić uwagę na rozdzielczość nagrywanego video, parametry obiektywu, procesor oraz inne dodatkowe funkcje, które mogą się przydać podczas codziennej jazdy samochodem. Jazda samochodem z nawigacją z wideorejestratorem będzie bezpieczna i komfortowa jak nigdy wcześniej!