fb
Nowy

Kamera samochodowa MIO MiVue 798 Dual SONY STARVIS +128GB +Smartbox II CAŁY ZESTAW

Kamera samochodowa MIO MiVue 798 Dual SONY STARVIS +128GB +Smartbox II CAŁY ZESTAW Zobacz większe
0 5 0 opinie

Mio

Brak w magazynie

MIOMiVue798

Nowy produkt

Rejestrator jazdy MiVue ™ 798 Dual ma wbudowany sensor optyczny STARVIS CMOS. Odpowiada on za gwarancję idealnego kontrastu i jasną i niezwykle intensywną kolorystykę – nawet w słabym oświetleniu. Doskonała jakość nagrań jest bardzo ważna niezależnie od tego, czy zależy Ci na pamiątce z wakacji w postaci pięknych krajobrazów, czy na materiale dowodowym, który pomoże uzyskać odszkodowanie.

Kamera samochodowa MIO MiVue 798 – wysoka jakość obrazu

Kamera MiVue™ 798 Dual, ma za zadanie uchwycić każdy detal, dlatego nagrywa w jakości QHD czyli 2.5K. Posiada również szerokokątny obiektyw, a jej rzeczywisty kąt widzenia to 150°. W ciągu dnia i w nocy, kamera zarejestruje każdy szczegół, nawet tablice rejestracyjne, nazwy ulic i inne istotne detale na drodze.

Kamera samochodowa MIO MiVue 798 – dodatkowe funkcje

Dzięki innowacyjnej i intuicyjnej aplikacji MiVue™ Pro, można od razu zapisywać kopię nagrań i zdjęć z kamery na swoim smartfonie. Bezprzewodowa aktualizacja WIFI OTA nieustannie dba o najnowsze aktualizacje oraz o jak najszybszą prędkość transferu.

Oprócz tego, kamerka samochodowa MiVue ™ 798 Dual posiada wbudowane informacje o radarach, które również są na bieżąco aktualizowane. Dzięki temu, że GPS znajduje się wewnątrz urządzenia, nie musisz podpinać żadnych zewnętrznych urządzeń. Kamera będzie także zapisywała Twoją prędkość i lokalizację, co można w każdej chwili wyłączyć.

Trzyosiowy czujnik G-sensor działa automatycznie. W momencie nagłej zmiany przeciążenia natychmiast trwale zapisuje plik do chronionego katalogu. Wtedy takie nagranie może być usunięte tylko i wyłącznie przez Ciebie.

MIO MiVue 798 – styl i jakość w jednym

Rejestrator MiVue ™ 798 Dual ma także bardzo designerską i jednocześnie wytrzymałą konstrukcję. Przekłada się to bezpośrednio na jakość i trwałość urządzenia. Kamerka zajmuje bardzo mało miejsca na przedniej szybie i nie ogranicza widoczności na drodze. Zaawansowane systemy wspomagające, takie jak system ADAS, LDWS o FCWS wpłyną na komfort i bezpieczeństwo podczas podróży.

Urządzenie MiVue™ 798 Dual dostarczamy Ci w opłacalnym zestawie z wewnętrzną, tylną kamerą MiVue™ A30. Kamera MiVue™ A30 stanowi uzupełnienie kamery głównej, rejestrując wszystko to, co dzieje się z tyłu pojazdu. Ułatwia parkowanie i wykonywanie codziennych, z pozoru prostych manewrów.

Pytania i odpowiedzi:

  1. Czy Mio Mivue 798 Dual może nagrywać / pracować na samym akumulatorze ? Nie, urządzenie Mio 798 Dual jest przystosowane do pracy z ciągłym zasilaniem. Bateria wbudowana w urządzenie służy do podtrzymywania ustawień rejestratora jak np. język menu.
  2. Czy w Mio Mivue 798 Dual można wyłączyć zapis prędkości na nagrywanym filmie ? Tak, Mio Mivue 798 Dual to jeden z niewielu rejestratorów trasy, który taką opcję posiada. Mamy możliwość wyłączenia zapisu prędkości tak aby prędkość nie była widoczna na nagranym filmie.
  3. Do czego służy moduł Wifi wbudowany w urządzenie Mio Mivue 798 Dual ? Dzięki modułowi Wifi mamy możliwość podłączenia smartfona / tabletu do naszego rejestratora. Możemy wówczas przesłać interesujące nas nagranie do naszego telefonu komórkowego.
  4. Jaka jest długość ładowarki samochodowej w modelu Mio Mivue 798 Dual ? Ładowarka samochodowa w modelu Mio Mivue 798 Dual posiada 3,5 m długości. Ładowarka zakończona jest złączem miniUSB (12-24V).
  5. Chciałbym zastosować Mio Mivue 798 Dual do nagrań na parkingu, czy jest taka możliwość ? Tak, Mio Mivue 798 Dual posiada tryb parkingowy. Należy pamiętać, że tryb parkingowy działa wtedy, gdy kamera podłączona jest na stałe do zasilania. Do trybu parkingowego zalecamy dedykowany zasilacz Mio Smartbox / PowerBox .
  6. Czy Mio Mivue 798 Dual posiada dotykowy ekran? Nie, ekran w tym modelu nie jest dotykowy - nawigacja po menu rejestratora odbywa się za pomocą czterech przycisków umieszczonych na prawej krawędzi urządzenia.
  7. Czy kamera nagrywa również dźwięk? Chciałbym mieć możliwość nagrywania filmików z dźwiękiem, ale w pewnych sytuacjach chciałbym wyłączyć nagrywanie dźwięku, czy kamera Mio Mivue 798 Dual daje mi taką możliwość? Tak, w Mio Mivue 798 Dual mamy możliwość nagrywania filmu zarówno z dźwiękiem jak i bez dźwięku.
Rozdzielczość wideoFull HD 1920x1080p 30 fps; 1280x720 60fps; 848x480 60fps; 640x480p
ProcesorDSP: AIT8428Q
ObiektywSzerokokątny 150 stopni, 6 warstw szkła
Slot karty pamięciMicroSD do 128GB
Tryb nocnyTAK - nowoczesny obiektyw nie wymagający diód
Detektor ruchu / Redukcja wstrząsówTAK / TAK
Wskaźnik daty i godzinyTAK
ŁadowanieŁADOWARKA SAMOCHODOWA / STACJONARNA
Wyświetlacz2.7 "
Wbudowany głośnik i mikrofonTAK
Wide Dynamic RangeTAK
Gwarancja24 miesiące
SensorSony Starvis
Bateria (akumulator)300 mAh
Automatyczne nagrywanie / Nagrywanie w pętliTAK / TAK
KompatybilnośćSAMOCHÓD OSOBOWY / CIĘŻAROWY
Materiał wykonania obudowyPVC (wytrzymałe tworzywo)
Zabezpieczenie przed silnym rozładowaniem i przeładowaniemTAK
Montaż kameryNA SZYBĘ
Śledzenie prędkości oraz położenia (opcjonalnie z modułem GPS)TAK WBUDOWANY MODUŁ GPS
Diody sygnalizujące naładowanieTAK
HDRTAK
Kamera przód i tyłTAK - NAGRYWANIE Z OBU KAMER JEDNOCZEŚNIE
Kamera samochodowa MIO MiVue 798 Dual SONY STARVIS +128GB +Smartbox II CAŁY ZESTAW

1 469,99 zł

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis
Kup teraz, otrzymasz jutro
Zamów w ciągu:
Darmowa dostawa powyżej 200zł