fb
Nowy

Długi kabel PRZEDŁUŻKA do kamer cofania 16 metrów micro jack

DŁUGI KABEL DO KAMER COFANIA 16 METRÓW MICRO JACK Zobacz większe
5 opinie

Smartcams

84 Przedmioty

PRZEŁUZKA16

Nowy produkt

Akcesoria i niezbędne elementy do kamery cofania

Kamera cofania jest bardzo przydatnym urządzeniem, którego możemy używać niezależnie od typu swojego pojazdu. Przede wszystkim odpowiada za poprawę bezpieczeństwa, ponieważ możemy swobodnie wykonywać manewry cofania i parkowania. Kamera cofania nagrywa wszystko, co dzieje się z tyłu pojazdu, a więc może filmować zdarzenia i ułatwiać parkowanie na każdym parkingu.

Jednak, aby odpowiednio korzystać z kamery cofania, należy mieć dobre akcesoria i części, aby móc w pełni użytkować urządzenie. Dlatego w naszym sklepie możesz nabyć nie tylko kamery cofania, ale również akcesoria do nich jak kabel przedłużka do kamerki o długości aż 16 metrów! Dzięki temu odpowiednio poprowadzisz urządzenie przez cały pojazd aż do tyłu samochodu celem jego podłączenia.

16-metrowy przewód możesz swobodnie zastosować w większych pojazdach typu kombi, ciężarówki, busy, samochody dostawcze czy tiry. Kabel typu plug-play nie wymaga przeróbek czy lutowania. Dodatkowo kabel posiada zakończenie micro jack.

Kompatybilność urządzenia z większością kamer

Urządzenie jest w pełni kompatybilne z kamerami 5 PIN i modelami:

  • HSJ226
  • HSJ225
  • HSJ220
  • HSJ255
  • CDR196
  • X300
  • CDR225
  • CDR820
  • ANDROID 4G

Dzięki temu możesz do swojej kamery dopasować odpowiednie akcesoria bez konieczności szukania w innych sklepach produktów. 16-metrowy przewód będzie idealny do większych pojazdów, gdzie zamontowanie urządzenia stanie się wygodne i odbędzie się bez żadnych problemów.

W naszym dziale z akcesoriami samochodowymi zachęcamy do zapoznania się właśnie z przewodami do kamer cofania, które są jednym z kluczowych elementów w pojeździe. Umożliwiają na znacznie swobodniejsze parkowanie, cofanie i poruszanie się po mieście nawet w najmniejszych oraz najbardziej zatłoczonych miejscach. Przydadzą się również w sytuacjach, gdzie kabel został uszkodzony, dlatego jego wymiana nie będzie problemem. Bez odpowiednich przewodów kamera cofania nie będzie działała prawidłowo, dlatego, aby w pełni korzystać ze wszystkich funkcji kamery cofania, wybierz przewody w naszym sklepie.

 

c31ac4ea49bfa21766190ec8c7f9
DŁUGI KABEL DO KAMER COFANIA 16 METRÓW MICRO JACK

89,99 zł

+

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis
Kup teraz, otrzymasz jutro
Zamów w ciągu:
Darmowa dostawa powyżej 200zł