fb
Nowy

KAMERA COFANIA WBUDOWANA W RAMKĘ REJESTRACJI 4 LED JSE

KAMERA COFANIA WBUDOWANA W RAMKĘ REJESTRACJI 4 LED JSE Zobacz większe
4 5 1 opinie

JSE

909 Przedmioty

RAMKA4LED

Nowy produkt

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem kamerki cofania, warto na początku przemyśleć, jaki rodzaj montażu będzie najlepszy dla Ciebie i Twojego samochodu. Na rynku dostępnych jest wiele kamerek cofania, które różnią się nie tylko specyfikacją, ale także sposobem umieszczenia kamerki w samochodzie. Ten model kamerki pozwala na wbudowanie jej w ramkę rejestracji. Taki montaż pozwala na świetną widoczność drogi znajdującej się za samochodem, a także pozwoli szybko wychwycić znajdujące się na niej przeszkody.

KAMERA COFANIA WBUDOWANA W RAMKĘ REJESTRACJI – dlaczego warto?

Kamerka cofania wbudowana w ramkę rejestracji jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich kierowców, którym zależy na komfortowej i bezpiecznej jeździe. Jest wyposażona w szerokątny obiektyw 170°, dzięki czemu dostrzeżesz każde niebezpieczeństwo na drodze znajdujące się poza zasięgiem Twojego wzroku. Bez trudu zauważysz wszelkie słupki, a także w porę zareagujesz, kiedy w losowej sytuacji ktoś wbiegnie wprost pod koła Twojego pojazdu.

Rozdzielczość nagrywanego obrazu to SD 480P, kamera ma także zainstalowany tryb nocny. Cztery diody led umożliwiają doskonałą widoczność nawet po zmroku. Kamera ma również szerokie zastosowanie, ponieważ jest kompatybilna zarówno z samochodami osobowymi, jak i ciężarowymi. Nie musisz się o nią obawiać również w trakcie jazdy po nierównej nawierzchni, ponieważ jest odporna na wszelkie wstrząsy.

KAMERA COFANIA WBUDOWANA W RAMKĘ REJESTRACJI – montaż i zasada działania

Montaż kamery jest banalnie prosty. Urządzenie podłączysz do dowolnego monitora samochodowego, nawigacji lub innych urządzeń wyposażonych w wejście AV-IN np. lusterko, ekran zewnętrzny, stacja multimedialna). Z momentem wrzucenia wstecznego biegu kamera wyświetli na monitorze podgląd wraz z liniami wspomagającymi parkowanie. Urządzenie wyposażone jest w ruchomą główkę, która umożliwi Ci dostosowanie odpowiedniego konta widzenia. Dodatkowo w zestawie znajdziesz także kabel do zasilania o długości 150 cm, a także podłączenia do zewnętrznego monitora, który wynosi aż 500 cm. Tylko u nas znajdziesz takie okablowanie dołączone do standardowego zestawu. Kamerka cofania ułatwi Twoją codzienność, dlatego nie wahaj się i kup ją już dziś!

KAMERA COFANIA WBUDOWANA W RAMKĘ REJESTRACJI 4 LED JSEKAMERA COFANIA WBUDOWANA W RAMKĘ REJESTRACJI 4 LED JSE KAMERA COFANIA WBUDOWANA W RAMKĘ REJESTRACJI 4 LED JSE

KAMERA COFANIA WBUDOWANA W RAMKĘ REJESTRACJI 4 LED JSE

KAMERA COFANIA WBUDOWANA W RAMKĘ REJESTRACJI 4 LED JSE

 

KAMERA COFANIA WBUDOWANA W RAMKĘ REJESTRACJI 4 LED JSE

Rozdzielczość wideoSD 480P
ObiektywSzerokokątny 170 stopni, 6 warstw szkła
Tryb nocnyTAK - diody LED
Gwarancja24 miesiące
SensorSony CCD
Bateria (akumulator)BRAK - PODŁĄCZENIE NA STAŁE
KompatybilnośćSAMOCHÓD OSOBOWY / CIĘŻAROWY
Materiał wykonania obudowyPVC (wytrzymałe tworzywo)
Montaż kameryDOWOLNY
Odporność na wstrząsyTAK
Funkcja kamery cofaniaTAK
KAMERA COFANIA WBUDOWANA W RAMKĘ REJESTRACJI 4 LED JSE

67,98 zł

+

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis
Kup teraz, otrzymasz jutro
Zamów w ciągu:
Darmowa dostawa powyżej 200zł