fb
Nowy

KAMERA COFANIA WRAZ Z PRZEWODEM 5,5M DO MODELU X300

KAMERA COFANIA WRAZ Z PRZEWODEM 5,5M DO MODELU X300 Zobacz większe
4 5 1 opinie

Smartcams

45 Przedmioty

COFDVR

Nowy produkt

Kamerka cofania firmy Smartcams IP67, to urządzenie, które pasuje do wideorejestratora Smartcams HSJ226/HSJ220. Ten sprzęt będzie wręcz idealny dla fanów nowoczesnej, ale jednocześnie intuicyjnej technologii. Produkt został wyposażony w 4 superczułe i nowoczesne diody LED, które zapewniają doskonałą widoczność w nocy. Dzięki temu obraz z nagrywania nocnych podróży będzie odpowiednio doświetlony i będzie można dostrzec tam najdrobniejsze szczegóły.

Jak zamontować kamerę cofania?

Kamerkę można umieścić na przykład w ramce tablicy rejestracyjnej. Dzięki temu będzie odpowiednio ukryta i żaden potencjalny złodziej nie skusi się, aby ją ukraść. Oprócz tego, posiada tryb automatycznego startu nagrywania w momencie wrzucenia wstecznego biegu.

Kamera cofania wraz z przewodem

Dzięki długiemu i solidnemu przewodowi, kamerę cofania można skutecznie i bezproblemowo podłączyć do ekranu kamery Smartcams HSJ226 lub HSJ220. W ten sposób, nie trzeba dokupywać specjalnego ekranu, jeżeli posiadasz już powyższy model wideorejestratora. Przewód posiada rozłączaną wtyczkę przy kamerce cofania, więc możesz również podpinać go do innych urządzeń. Długość przewodu również wpływa na jego funkcjonalność.

Czy warto kupić kamerkę cofania wraz przewodem?

Jeśli w Twoim pojeździe na wyposażeniu nie znalazła się kamerka cofania – można oczywiście bez problemu dokupić i zamontować w pojeździe, chociażby kamerę cofania firmy Smartcams. Ceny są bardzo atrakcyjne, a w naszym sklepie znajdziesz bardzo funkcjonalny i solidny model kamery cofania.

Kamerę można zamontować w zderzaku lub ramce tablicy rejestracyjnej. W ofercie naszego sklepu internetowego lub serwisów bywają także kamery już wmontowane w ramkę. Monitor – tu również nie ma kłopotu. Jeśli samochód dysponuje już wyświetlaczem, można podpiąć kamerę. Jeżeli nie – dodatkowy element znajdzie się na desce rozdzielczej lub na lusterku wstecznym.

Kamera cofania świetnie radzi sobie przy dobrej pogodzie i w dzień. A dzięki dodatkowemu ledowemu oświetleniu, możliwe jest również nagrywanie w nocy. 

Rozdzielczość wideoSD 480P
Tryb nocnyTAK - diody LED
KAMERA COFANIA WRAZ Z PRZEWODEM 5,5M DO MODELU X300

69,99 zł

+

do każdego zamówienia powyżej 200 zł karta pamięci 16gb gratis
Kup teraz, otrzymasz jutro
Zamów w ciągu:
Darmowa dostawa powyżej 200zł